Připravte se na Valentýna dárkovým košem s kvalitními surovinami

25. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  2101 zobrazení  392 slov

Valentýn se blíží a je čas popřemýšlet o vhodném dárku pro svého miláčka. Potěšením jsou určitě laskominy či bio čaje nebo vína.

Připravte se na Valentýna dárkovým košem s kvalitními surovinamiPřipravte se na Valentýna dárkovým košem s kvalitními surovinami

Letošního Valentýna zkuste oslavit jinak. Věnujte své milé nebo milému dárkové koše obsahující kvalitní suroviny. A nemusíte je ani hledat. Stačí se podívat na MlsnéDárky.cz a porozhlédnout se.

Valentýnská nabídka je už nyní nachystána. Co například vybrat relaxační balíček pro ženu? Nebo valentýnskou čokoládu Cluizel Je t'Aime? V nabídce je mnoho čokoládových potěšení, a to často netradičních. Samozřejmě i muži mohou být ženami obdarováni.

Valentýnské dárky jsou ale i speciální dárkové koše. Ty jsou plné dobrot, které ocení snad každá žena. Koš třeba obsahuje lahev valtického Merlotu rosé, dózu pyramidálních čajů a špaldové keksy od Sonnentor a lahodné čokolády od Michel Cluizel.

Muži zase ocení dárkový balíček, jenž obsahuje kromě lahve bílého vína z Moravy dvě francouzské paštiky, čokoládu a sůl z Mrtvého moře.

Nezapomíná se ani na děti. Těm lze dárkovým kufříkem udělat radost, a to zejména tím, že v něm najdou gumové medvídky a čokoládové kuličky, Raráškův čaj Klauni s červenými nosy a hrníček.

Zdravotní čaje

Dalšími dárky jsou speciální čaje. Ty jsou vhodné pro zdravotní potíže. Jsou to například uvolňující bylinné čaje od Sonnentor, které uvolní krk. Nebo čaj pro lepší spánek či bio čaj pro posílení nervů. Pak jsou pečené čaje. S ananasem, s borůvkou a kardamomem fruktózou.

Medy nebo keksy

Další sladké dárky jsou medy. V nabídce jsou druhy medů jako máta peprná, z květu pomeranče nebo bio růžová poupata. Zakoupit lze i keksy.

Jako vhodné dárky jsou i různé typy netradičních čokolád, paštik, anglickou hořčicí, kořením, olivového oleje, destilátu Žufánek, koření nebo sicilských delikates.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil