Povinné ručení online se slevami a bonusy je výhodné

1. srpen 2011  PR   Lifestyle  1805 zobrazení  420 slov

Povinné ručení vozidel mnohé trápí kvůli ceně. Ovšem v současnosti si lze vybírat z výhodných nabídek a využívat slevy a bonusy.

Povinné ručení je základní výbavou každého řidiče. Pokud si jej neuzavřel u nějaké pojišťovny a se svým vozidlem jezdí po komunikacích, dopouští se svým způsobem nezákonného jednání.

Reklama

Mnoho řidičů se uchyluje k tomuto jednání z důvodu drahého pojištění. Myslí si, že pokud jej nebudou mít, ušetří. Přitom v současné době už není důvod se takto chovat.

Pojišťovna Allianz má ve své nabídce zajímavé produkty. Jedním z nich je výběr ze tří limitů pojistného plnění: 35/35, 50/50 a 100/100 mil. Kč. Navíc díky rozsáhlému systému slev a bonusů lze ušetřit. K tomu rodiče pro své děti mohou získat v rámci povinného ručení zdarma úrazové pojištění.

Mnozí řidiči si nechtějí uzavírat povinné ručení kvůli tomu, že se svým vozidlem nejezdí po celý rok. Využívají jej pouze po určitou roku. Povinné ručení Allianz umožňuje platit jen za vybrané měsíce a ti, kteří si tento produkt objednají, mohou tak výrazně ušetřit na pojistném. Velkou výhodou je i to, že není nutné vracet registrační značky a osvědčení o registraci vozidla.

Slevy a bonusy cenu zlevňují

Další motovací k uzavření povinného ručení jsou slevy a bonusy. Při bezeškodním průběhu pojištění lze získat bonus až 55 %. Bonus za jízdu bez nehody navíc řidič může přenést až na další tři vozidla při zachování jeho výše.

Řidiči s dětmi dokonce mohou na povinném ručení ušetřit 10 % z pojistné částky. Stejná sleva se vztahuje i na věrnost a zkušenost. Slevy jsou také pro podnikatele, na nová vozidla i pokud je k povinnému ručení sjednáno i havarijní pojištění.

Řidič má v současnosti i poměrně snadný výběr vhodného pojištění, což dokládá porovnání povinného ručení. Stačí zadat údaje a řidič získá přehled o nabídce. Pak stačí povinné ručení online objednat - a je to.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil