Potřebujete prodat své auto? Využijte výkupny na Ostravsku

31. březen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  2121 zobrazení  367 slov

PR. Na Ostravsku je ideální výkupna automobilů. Ta zaplatí v hotovosti a majitel voziu dostane i více peněz než v autobazaru.

Potřebujete prodat své auto? Využijte výkupny na OstravskuPotřebujete prodat své auto? Využijte výkupny na Ostravsku

Kdo by nechtěl ihned peníze na ruku za svůj automobil, který se rozhodl prodat. Možností je využít služeb specializované výkupny, která koupí auto jednoduše, rychle a bez starostí.

Majitel auta se může spolehnout na to, že za vůz dostane v hotovosti více peněz než v autobazaru. Mezi základní nabídku výkupu patří vozy, za které se platí od 1 000 korun až do 100 000 korun, avšak po dohodě i dražší vozy.

Typickými vozy k výkupu jsou osobní a užitková vozidla včetně LPG. Majitelé vozů mohou do výkupu aut přivézt vozy vyrobené od roku 1991 až po ty nejnovější.

Kde je výkupna aut

Stačí, aby majitel vozu byl z měst Karviná, Orlová, Ostrava, Havířov, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek a blízkého okolí. Samotný výkup auta je v Karviné a Petřvaldu.

Stačí učinit jen několik koroků. Třeba vyplnit online formulář s podrobnými údaji o nabízeném autě k výkupu. Nebo přijet přímo do výkupu aut, kde je průžní pracovní doba.

Jak probíhá výkup auta

Majitel vykupovaného auta by měl vědět, že pokud je prvním majitelem vozu nebo auto má najeto málo kilometrů, za výkup nyní dostane maximum peněz. Výkup aut Ostrava navíc odkoupí až osm vozů z deseti a prohlídka automobilu trvá jen půl hodiny.

Jekmile se obě strany dohodnou k výkupu auta, sepíše se kupní smlouva a výkupna akceptuje i smlouvu prodávajícího. Dalším pozitivem jsou peníze v hotovosti.

Dalším pozitivem je zajištění odhlášení vozidla na dopravním inspektorátu či zrušení zakonného pojištění vozidla při jeho prodeji.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil