Potěšte sebe nebo blízké stříbrnými náušnicemi s krystaly

26. červenec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2234 zobrazení  267 slov

Ženy milují doplňky a šperky patří mezi ty vyhledávané. Oceňovány jsou stále Kvalitní šperky české výroby orignálního designu doplněné Swarovski krystaly - elements

Potěšte sebe nebo blízké stříbrnými náušnicemi s krystalyPotěšte sebe nebo blízké stříbrnými náušnicemi s krystaly

Krásné stříbrné náušnice s krystaly řady elements potěší každou ženu. Vyráběny jsou v mnoha tvarech jako jsou kuličky, srdce, hvězda, kytička nebo koule. Naušnice Swarovski ženu rozzáří.

Reklama

V nabídce jsou například křišťálové visací náušnice, které mají srdce po obvodu s dekorovanými křišťály. Žena ocení i křišťálové protahovací náušnice typu vrtule. Zajímavé jsou i perlové náušnice na klapce nebo křišťálové visací náušnice typu hrozny či šachovnice.

Kromě náušnic šperky se Swarovski elements se prodávají i přívěsky, náramky, náhrdelníky nebo prsteny. Na toto zboží se specializuje Evolution Group, která je výrobcem těchto šperků.

Zejména u náušnic tohoto výrobce žena ocení, že všechny krystalové klenoty jsou vyráběny z velmi kvalitního rhodiovaného stříbra. Díky tomu se žena nemusí obávat nežádoucích alergických reakcí.

Co je Swarovski elements

Celosvětově známá společnost Swarovski vyrábí širokou paletu křišťálových komponentů sloužící jako doplněk bižuterie. Rovněž mnoho návrhářů tyto šperky použije na oděvy. Slouží i ke zdobení různých módních doplňků, ale i mobilních telefonů, nebo jako ověsy pro křišťálové lustry.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil