Posilujte své zdraví přírodními produkty z Finska

7. září 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1628 zobrazení  413 slov

PR. Udržovat se v kondici a být fit je velmi důležité. Podporovat imunitu či léčit další onemocnění mohou pomoci přírodní produkty z Finska.

Posilujte své zdraví přírodními produkty z FinskaPosilujte své zdraví přírodními produkty z Finska

Pečovat o své zdraví je velmi důležité. Psychická a fyzická pohoda pomáhá k aktivnímu životu a zvláště v současné hektické době je to velmi důležité. Proto pro regeneraci a posilování imunity jsou ideální přírodní doplňky stravy.

Například společnost Finclub se specializuje na dovoz čistě přírodních produktů z Finska. Všechny tyto výrobky procházejí schvalováním u specializovaného lékařského grémia, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a účinnost.

Přehledný katalog výrobků

Zákazníci si mohou z těchto produktů vybírat v eshopu. Produkty jsou přehledně rozzařeny do kategorií podle toho, pro koho jsou vhodné. Hlavní skupiny jsou tyto: těhotné ženy, kojící maminky, předškolní děti, školáci, studenti, manažeři, sportovci, ženy starší 35 let, ženy v období klimateria, senioři.

Jednotlivé doplňky stravy obsahují účinné látky jako je Aloe Vera, koenzym Q10, beta-karoten, extrakt z Echinacea purpurea, měď, fosfor, hořčík, omega 3 kyselina, železo či zinek.

Přírodní produkty jsou využívány jako podpora léčení různých onemocnění, mezi které patří alergie, bradavice, nadváha, cévy, deprese, oční poruchy, ekzémy, migrény, těhotenství nebo poruchy obranyschopnosti.

Například z produktů jsou k dispozici Ubiquinol megacaps či Candimis.

Online poradna

Zákazníci mají kromě klasického eshopu možnost vybírat i podle katalogu. Ten si lze stáhnout do počítače a listovat jednotlivé elektronické stránky. Užitečným pomocníkem je i přiložený plán péče o zdraví.

S tím souvisí i online poradna. V této poradně jsou připravené otázky a odpovědi, rozdělené podle témat. Společnost rovněž nabízí různé programy spolupráce a vzdělávání v oblasti zdravého způsobu života.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil