Pořiďte si vlastní výčepní zařízení pro chlazené pivo

18. duben 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2170 zobrazení  434 slov

Jaro a léto je prima sezona pro posezení na zahradě nebo v přírodě. A k tomu grilovany steak a chlazené pivo z malého výčepního zařízení.

Pořiďte si vlastní výčepní zařízení pro chlazené pivoPořiďte si vlastní výčepní zařízení pro chlazené pivo

Tak to je pohodička. Je jasné, že grilovací sezona začíná a pěnivý mok je nedílnou součástí posezení s přáteli. Výčepní zařízení je přesně tím pravým, jak si zajistit chuť točeného piva, aniž je nutné chodit se džbánkem do hospody.

Reklama

Na trhu je již k dostání několik druhů malých výčepních zařízení určených pro domácí použití či menší firemní využití. Navíc mají mnoho pozitiv.

Mezi hlavní výhody patří výsledná nižší cena sudového piva oproti cenám piva v restauracích. Dále jednoduchost a pohodlí dopřát si točené pivo doma na zahradě. A v neposlední řadě možnost "pochlubit se" svým sousedům a známým, že doma máte vlastní výčepní zařízení.

Jaká jsou další výhody chlazení na pivo. Tak samozřejmě lepší pocit z piva, neboť je točené doma. Výčepní zařízení umí zajistit skvělé chlazení a pocit vlastního natočeného půllitru je neopakovatelným zážitkem.

V nabídce je v současnosti několik typů pro pivní chlazení. To se dělí na klasické (kontaktní) a luxusní (zaměřené na design). Dále podle výkonu (v litrech za hodinu; ve většině případů číslovka v názvu daného modelu je výkon v litrech za hodinu).

Například PYGMY 25/K je předurčeno pro zahradní párty a svým výkonem uspokojí i náročného domácího uživatele. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku výčepního zařízení již za 2-4 minuty.

Další předností výčepního zařízení je zejména to, že řada PYGMY byla označena odbornou veřejností jako chlazení na pivo s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

A kde výčepní zařízení kupovat? Například u specializovaného eshopu Pivní chlazení.cz. Kromě výčepu lze vybírat z nabídky i příslušenství související s čepováním piva jako jsou naražeče, rychlospojky, hadice či tlakovací technika.

Kromě eshopu prodejce disponuje i kamennou značkovou prodejnou v Příbrami.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x