Pořiďte si nové vozy značky Renault

11. červenec 2015  MediaShow.cz   Lifestyle  2434 zobrazení  596 slov

PR. Automobil je dopravním prostředkem, který potřebuje bezpochyby každý, ať už je to v rámci každodenního ježdění do práce, za zábavou, na nákupy či kamkoliv jinam. Stojíte-li právě před výběrem nového rodinného vozu, určitě vám přijde vhod několik informací zmíněných v tomto článku.

Vůz Renault. Foto: rzp.czVůz Renault. Foto: rzp.cz

Očekáváte-li od automobilu především patřičný komfort, spolehlivost a nízké provozní náklady, měly by vaše kroky směřovat ke značce Renault. Tu v hojném zastoupení prezentuje společnost Renault Retail Group CZ.

Profesionální pobočka a showroom Renault Zličín, kde si každý náročný zákazník přijde na to své. Volit lze nejenom z vystavených modelů, ale i z těch vyrobených přímo na míru.

Poznejte Renault Praha zblízka

Základní vozový park je tvořen třemi charakterově odlišnými typy vozidel.

· Osobní automobily

· Užitkové automobily

· Sportovní automobily

Výjimkou nejsou ani předváděcí vozy Dacia nebo Nissan, na něž se Renault Zličín také zaměřuje. V závislosti na tom, k jakému účelu budete vozidlo využívat, zvolíte konkrétní model. Od malého provedení Renault Twingo, před rodinnou verzi Renault Mégane, až po robustní vůz Renault Espace.

Náhradní díly Renault Scenic a další

Kromě nových a zároveň ojetých vozů pořídíte i mnohé jiné. Jsou to samozřejmě náhradní díly, v jejichž případě vítězí originální podoba přímo od výrobce a velice krátké doby dodání. S komponentami libovolného typu souvisí nadstandardní servisní zázemí, kde jsou prováděny jakékoliv opravy, pravidelné prohlídky a výměny všeho nutného.

Tým vyškolených a zkušených pracovníků se za přispění moderní techniky postará skutečně o každého. Výjimkou proto není například diagnostika Renault.

Vozy Renault jsou jasnou volbou

Neostýchejte se a zhlédněte produktovou nabídku značky Renault. Odevzdejte se do rukou skutečných profesionálů, kteří se vám stanou oporou při výběru konkrétního modelu a vámi zvolené výbavy. Očekávat lze podporu i z hlediska příslušného financování. Nebudete-li mít na nový automobil dostatek peněžních prostředků, nezoufejte. Pracovníci Renault Retail Group CZ nastolí ekonomicky dostupná řešení.

Při nákupu nového či ojetého vozidla vyřídíte i potřebné pojištění, včetně havarijního připojištění. Zkrátka vše důležité na jednom jediném místě.

Navštivte internetový portál rpz.cz, kde si zarezervujete testovací jízdy a vyzkoušíte opravdové svezení ve vašem budoucím dopravním prostředku. Vozy Renault vám přislíbí originální a moderní vzhled, variabilitu bohatého a luxusního příslušenství, včetně pětileté záruky.

Neotálejte s nákupem a zaparkujte do své garáže nového čtyřkolového člena rodiny, jemuž budete dávat náležitou péči. Udělejte si radost a získejte pro sebe některou z pravidelně aktualizovaných slevových akcí či jiných bonusů.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil