Pořiďte si nejen pro firmu službu sledování vozidel

13. duben 2012  Redakce MS   Lifestyle  1702 zobrazení  409 slov

PR. Stále zvyšující se náklady na provoz vozidel přinutí nejednpoho majitele či manažera firmy přemýšlet o optimalizaci výdajů. Šikovnou službou je například sledování pohybu vozidel a korekce ujetých kilometrů.

Mít náklady pod kontrolou je v současnosti velmi důležité. Zvláště při nutnosti efektivně spravovat vozový park. Mnoho živnostníků a menších firem už přišlo na to, že hlídat své zaměstnance ve služebním autě se skutečně vyplatí. Ušetřit totiž lze skutečně dost peněz.

A protože si je toho již mnoho podnikatelů vědomo, pořizují si přístroje pro sledování vozidel. Díky tomuto systému je totiž prověřeno, že je možné zajistit snížení počtu najetých kilometrů, zamezit ztrátám pohonných hmot, získat úspory na pojistném nebo snížit opotřebení vozidla. Další nespornou výhodou je snížení administrativní zátěže a zvýšení efektivity práce zaměstnanců i vytížení vozidel.

Tento systém, který to vše umí, se jmenuje Webdispečink. Produkt využívá unikátní technologické řešení. Vlastně systém lze pospat takto: mobilní jednotka je schopná odečítat mnoho provozních parametrů jako je stav paliva v nádrži, zatížení náprav, teplotu v přepravním prostoru. A to bez dodatečných periferií. Je tak narozdíl od jiných podobných produktů zajištěno, že se ušetří další náklady na dodatečné periferie a jejich instalaci.

Jak funguje sledování vozidel

Sledování vozidel se zajišťuje základním produktem Webdispečink. Mobilní jednotka je namontována v každém voze a tato jednotka je schopna z dat GPS určovat pozici vozidla. Data se pak shromažďují na centrálním serveru za pomoci mobilní sítě operátora.

Tyto informace jsou pak zaneseny do mapového podkladu. Díky webovému rozhraní pak lze sledovat pohyb a konkrétní polohu vozidla.

To ale není všechno. Se sledováním vozidel se zapisují i další údaje jako je stav paliva v nádrži nebo zatížení náprav či informace o teplotě v nákladovém prostoru atd.

Díky spolupráci společností Princip a.s. a HI Software Development s.r.o. mohou firmy sledováním vozidel získat opravdu výrazné úspory a mít firmemní náklady pod kontrolou.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil