Pořádný pytlík či sáček je možné koupit na internetu

13. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1828 zobrazení  397 slov

PR. Obaly jako jsou sáčky a pytlíky se dají kupovat v klasických obchodech. Výhodné je ale vyzkoušení široké nabídky ve specializovaném eshopu.

Pořádný pytlík či sáček je možné koupit na internetuPořádný pytlík či sáček je možné koupit na internetu

Obalová technika zahrnující obaly, sáčky nebo fólie různých druhů je potřebná a praktick si bez ní v současnosti nelze představit život. Zabaleno musí být snad všechno.

Na českém trhu je jedna z firem, která se zabývá nejen prodejem, ale i výrobou. A protože je zbytečné ztrácet čas s dlouhým výběrem v klasických kamenných obchodech, je modernější a snadnější sáčky nakoupit přes internet.

Velkou výhodou Cacline.cz je to, že sáčky, neboli pytlíky se vyrábějí na zakázku přesně podle přání zákazníka. Zohledňují se i potřeby baleného výrobku. Zákazník si tak může zvolit, že sáčky budou mít eurovýsek několik dírek nebo samolepících pásek. Další možností je volba sáčku se zipem, s eurozávěsem, s chlopní a lepením.

Všechny pytlíky jsou vyráběny z polypropylenu. Ten neabsorbuje vlhkost, a proto je vhodné využití sáčků k balení potravin. Volit lze i mezi sáčkem s potiskem a bez postisku. Zvolený potisk na sáčku je potom možný z jedné i obou stran a použije se na něj od jedné do šesti barev. Vhodné zejména k zobrazení firemního loga.

Dalším produktem jsou obaly na CD a DVD. Vyráběny jsou fólie do baličky a obaly na CD. Klient je opět získá vyrobené tak, jak si je určí. Tyto obaly jsou vyráběny z polypropylenu bez chlopně nebo s chlopní. Pokud zákazník požaduje, aby obaly byly uzavíratelné nebo aby je bylo možné vlepit do časopisu a katalogu, opatří se několika lepícími proužky.

Do nabídky také patří široký výběr z různých typů svářeček. Ty slouží ke zpracování fólií, obalů a sáčků. Nabízeny jsou pákové impulsní svářečky, nožní impulsní svářečky, svářečky se stálou teplotou nebo průběžné pásové svářečky.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil