Popřemýšlejte o adrenalinovém dárku pro muže

8. září 2011  PR   Lifestyle  2897 zobrazení  228 slov

Adrenalinové dárky jsou zajímavé pro obdarovaného především svojí netradičností. V nabídce je už hodně zajímavých aktivit.

Popřemýšlejte o adrenalinovém dárku pro mužePopřemýšlejte o adrenalinovém dárku pro muže

Obdarovat někoho nějakým dárkem znamená, že si ho vážíme a chceme mu udělat radost. V současnosti je stále častější darovat nějaký zážitek, protože zážitkový dárek vzbuzuje zcela jiné emoce, než konkrétní hmotná věc.

Reklama

Ženy mají rády masáže či romantické pobyty. To muži oceňují netradiční dárky a adrenalinové dárky. Rádi si totiž hrají a zkouší nové věci.

Muže baví vzrušení, láká je adrenalin. Pokud je muž neustále v pohybu a zkouší nové a nové věci, navíc je přesvdčen o tom, že už ho nemůže nic překvapit - možná bude překvapen. Stále je co objevovat a pokud dostane zajímavý adrenalinový dárek, určitě bude mít radost.

Muži, ale samozřejmě nejen oni, mohou vyzkoušet vznášedlo, návrat do minulosti - army day, action day, bungee jumping, únos komandem, jednotka rychlého nasazení SWAT, zorbing, snowtubing či sněžný skútr.

Adrenalinové dárky pro muže si lze objednat na specializovaném webu Adrenalinove-darky.cz, který funguje jako e-shop. U každého dárku je podrobný popis s programem a cenou.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil