Ponořit se do vířivky je ideální relaxací pro tělo i mysl

25. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1903 zobrazení  447 slov

Unavené tělo i mysl po náročném dnu či více dnech potřebuje relaxaci. Pořídit si vlastní vířivku už přitom není jen fantazie z říše snů.

Novým fenoménem, jak zregenerovat tělo, je koupání ve masážní vaně. Vířivka je stále častěji v současnosti kupována domácnostmi z jednoduchého důvodu - mít vlastní wellness centrum.

Reklama

Oblíbenost vířivky je dána už principem fungování. To je založeno na cirkulaci teplé vody a vzduchu přes systém vysokotlakých trysek, které jsou umístěny na různých místech koupelnové vany. Tlaková voda má blahodárné účinky na masírované tělo. Tato hydromasáž má pozitivní vliv na uvolnění organismu. Proto je vířivka ideální pro uvolnění každoodenního stresu, což lze docílit i masírováním svalstva.

Druhy vířivek

Vířivek je mnoho druhů a typů. Liší se od sebe nejen materiálově, ale i kapacitou. Jsou například vířivky od dvou do šesti a více osob. A samozřejmě komerční vířvky určené pro wellness.

Vířivky se rovněž od sebe liší provedením, množstvím masážních trysek, kterými stříkají vodní proudy, vířivka je i různě hluboká.

Další odlišnosti jsou zejména to, zda se jedná o klasickou výřivku či luxusní model. Ty varábějí zejména renomovaní světoví výrobci.

Masážní panely či boxy

Nejen vířivka , ale i různé masážní panely a boxy jsou oblíbenými zařízeními pro relaxaci. Nebo dalšími vymoženostmi jsou kybernetická masážní křesla a hydromasážní vany.

Masážní panely jsou k dostání u specializovaného prodejce, a to hlavně značek Teiko, Hopa, Roltechnik, Arttec, Sanjet, Olsen spa, Aqualine. V případě masážních boxů ještě je nutné dodat značky Jokey či Pool spa.

Vířivka od specialisty

Vířivky by se měly kupovat u specializovaných prodejců. Jedním z nich je Spa studio. To nabízí vířivky od Canadian spa a Aquavia spa.

Zákazník si může vířivku prohlédnout v pražském showroomu o výstavní ploše 200 m2. Neustále je v nabídce k prodeji 8 - 15 modelů luxusních vířivých a hydromasážních van, které jsou připraveny k okamžitému prodeji.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil