Podpořte své klouby kloubní výživou jako doplněk stravy

17. říjen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2058 zobrazení  513 slov

Podpořit své klouby by měl prakticky každý člověk. S věkem totiž přicházejí bolesti a často stačilo jen podporovat klouby doplňky stravy.

Kdo by neměl problémy s klouby. Ve starším věku má bolesti prakticky každý. A není se čemu divit. Vždyť celoživotní námaha ničí naše klouby, které navíc zanedbáváme a nedáváme ji výživu.

Reklama

Ten, kdo se o své zdraví stará, ví, že by měl používat doplňky stravy. Je samozřejmě nutné si ověřit jejich vlastnosti a zda skutečně přípravky jsou účinné. Naštěstí to není tak těžké.

Kdo má problémy s klouby, rozhodně by neměl zapomínat na užívání podpůrných prostředků. Bohužel většinou nás na potíže upozorní až bolesti, což je často pozdě. Potřebné látky bychom kloubům měli dávat ještě před tím, než nás vůbec bude něco bolet.

Mezi nabídkou produktů nalezneme několik typů, ze kterých si určitě každý vybere. Jsou to speciální tablety, kapky i nápoje, které jsou pro správnou výživu kloubů ideální. Stačí jen vyzkoušet a pak se rozhodnout, co nejvíce vyhovuje pro dlouhodobé užívání.

Od bolesti kloubů často pomáhají speciální nápoje jako je například Geladrink Forte. Nebo si lze vybrat ze široké nabídky kloubních preparátů jako je Proenzi, Condrobene nebo Colafit.

Geladrink

Výrobky Geladrink se užívají k ochraně a regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů. Dále při osteoartróze a osteoporóze kostí, při onemocnění a poranění pohybového aparátu, k posílení kloubů při dysplazii kyčelních kloubů dětí, pro úlevu od dlouhotrvajících obtíží a zvýšení pohyblivosti kloubů.

Využít je lze i k doplnění konzervativní léčby osteoartrózy nesteroidními antirevmatiky, kortikosteroidy, hyaluronáty, k doplnění operativní léčby před a po instalaci umělé náhrady kloubu.

Proenzi

Proenzi přípravky jsou určeny k léčbě problémů s bolestivými klouby. Podstata výrobků je ve využívání glukosaminu sulfátu, což je základní složka kloubní k výstavbě a obnově chrupavky. Dále také Unique MSM, což je přirozená forma organické síry, nebo také Kolegen II. typu, což je látka, která je základní stavební hmotou pojivovvýh tkání.

Colafit

Pro péči o nemocné klouby jsou určeny i přípravky Colafit. Ty vysokou účinnost, díky které jsou také velmi oblíbené. Doplňky stravy totiž obsahují čistý krystalický kolagen - látku, která je nezbytná pro zdraví kloubů, vaziv a šlach.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil