Pneuservis s kvalitními službami v Praze a Ostravě

11. duben 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2349 zobrazení  231 slov

Každý řidič potřebuje minimálně dvakrát do roka výměnu pneumatik. Zároveň si většinou musí opatřit dvě sady - zimní a letní pneu.

Pneuservis s kvalitními službami v Praze a OstravěPneuservis s kvalitními službami v Praze a Ostravě

Vyměňovat a kupovat si pneumatiky je činnost pro každého řidiče známá. Využívat může různé obchodníky a servisy, třeba pneuservis Praha.

Reklama

Ten kromě služeb jako pneuservis nabízí i rychloservis. Technici se postarají ve více jak 20 servisních střediscích o přezutí pneu a s tím související geometrie kol. Využívá se nejmodernějších nástrojů i postupů. Zaměstnanci jsou pravidelně proškolování.

V rámci servisu technici provedou služby jako výměna oleje a plnění klimatizace. K dispozici jsou i prostory pro uskladnění pneu. Stálým zákazníkům poskytuje za mimořádně výhodných podmínek uskladnění ve skladu, ve kterém si lze nechat uskladnit poměrně velký počet pneu.

Zajišťován je i velkoobchodní a maloobchodní prodej. Spolupracuje se s mnoha renomovanými výrobci pneu, kteří jsou zárukou spolehlivých pneu.

Nabízí se také všechny známé značky alu kol, které jsou v současné době k dispozici na trhu. Prodej alu kol je zajištěn na osobní vozy, VAN i off road vozidla. Veškeré pneu jsou díky dostatečným skladovým prostorám zákazníkovi ihned k dispozici.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil