Pánové, spodní prádlo je důležité. Chtějte vypadat dobře i tam dole

22. červenec 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  4704 zobrazení  480 slov

To, že je všeobecně kladen velký důraz na spodní prádlo žen a dívek, je známo. Ovšem i ženám se líbí, kdež muž tam dole vypadá dobře. Pánové, platí to i o vás?

Pánská tanga, ale i klasické boxerky či trenky jsou pro ženy atraktivní. Foto: archiv Podkalhoty.czPánská tanga, ale i klasické boxerky či trenky jsou pro ženy atraktivní. Foto: archiv Podkalhoty.cz

Muži v drtivé většině své spodní prádlo moc neřeší, přitom na trhu je v kvalitě i designu srovnatelné s dámskými spodním prádlem. Muži si mohou vybírat nejen z mnoha typů a druhů, ale také materiálů a střihů. K dispozici jsou tradiční trenky či slipy. Oblíbené jsou stále častěji boxerky. A nechybí ani méně extravagantní kousky prádla jako jsou pánská tanga či jocksy.

Reklama

Tak, co si vyberete? Muž by měl dbát na pohodlí spodního prádla, s tím souvisí kvalita. Tu obvykle zajišťuje značkový výrobce. Jen pro orientaci: zkuste si někdy prolistovat katalogem značky Clever, Pikante, PPÜ, Styx, Candyman, Cornette, Roberto Lucca, Calvin Klein nebo Diesel.

Něco o značkách

Třeba Clever prádlo je spodní prádlo pro muže, které je oblíbené zejména na americkém kontinentu. V současnosti je dováženo i na evropský trh. Tato značka používá kvalitní látky a neotřelý design. Je tedy považována tak trochu za luxusní spodní prádlo.

Pikante je jihoamerická značka. Návrháři této značky vytvářejí kolekce spodního prádla tak, aby muž pro ženu vypadal skutečně neodolatelně. Spodní prádlo vyzařuje styl, vkus i vášeň.

To PPÜ je symbolem skvělých designů, perfektních střihů a vysoké kvality. A značka Styx je již stálicí na českém trhu. Nebo Candyman. Jak jméno již evokuje, je to značka pocházející z Ameriky nabízí nejen erotické prádlo v opravdu originálních designech.

U mužů je již dobře zavedená i značka Cornette, neboť firma produkující tuto značku je předním výrobcem spodního prádla. To italská značka Roberto Lucca se pyšní vždy luxusním a smyslným prádlem. Je velmi pohodlné a měkké.

Kde to koupit?

A teď muže jistě napadne, kde takové "lahůdky" lze sehnat. V klasickém kamenném obchodě je to téměř nemožné. Proto eshop Pod kalhoty.cz hraje prim v nabídce spodního prádla a zákazník v něm nalezne širokou nabídku atraktivních kousků.

Navíc nechybí ani průvodce pánským spodním prádlem, drby o spodním prádle či fotogalerie.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.25 hvězdiček / Hodnoceno: 4x