Osobní půjčky i podnikatelské uzavírejme raději u bank

27. únor 2011  PR   Lifestyle  1874 zobrazení  389 slov

Vždy je lepší se obrátit v případě půjčky na banku. Existuje větší šance solidnosti než u velmi rizikových nebankovních subjektů.

Bankovní ústavy nabízejí obrovské množství úvěrových produktů, od spotřebitelských půjček až po vysoké hypotéky. Vybírat si můžeme také z kontokorentních úvěrů, které umožňují čerpat z běžného účtu do mínusu. využít můžeme i kreditní kartu.

Reklama

Ne každá půjčka je však kvalitní a některá udělá více škody než užitku. Toto nebezpečí hrozí obzvláště u nebankovních poskytovatelů. Ti obvykle požadují vysoké poplatky a také úroková sazba bývá méně výhodná než byste mohli získat v bance. Proto je vhodné se zaměřit na bankovní půjčky.

Expres půjčka

GE Money Bank přišla na trh s přelomovou půjčkou, která v sobě spojuje solidnost a jistotu bankovních úvěrů se snadnou dostupností a rychlostí nebankovních půjček. Expres půjčka patří do oblasti úvěrových produktů, co lze na našem trhu získat. Je charakteristická vynikajícími podmínkami, nízkým úrokem i RPSN, snadnou dostupností či rychlostí.

Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele nabízí produkt Expres Business od GE Money Bank. Nyní si může každý vybrat jednu ze tří výhod. Tu, která nejvíce vyhovuje vašemu podnikání. Jsou jimi poskytnutí nebo čerpání úvěru bez poplatku, vedení úvěrového účtu na půl roku bez poplatku a předčasné splacení zdarma.

Internet banking

Bez internetového bankovnictví si dnes sotva umíme představit spravování svých běžných účtů, spořicích účtů nebo i úvěrů. Internet banking od GE Money Bank poskytuje jedno z nejlepších elektronických bankovnictví v České republice a samozřejmostí je také dokonalé zajištění bezpečnosti vašich peněžních prostředků.

Získáte doslova neomezenou vládu nad svými účty, k nimž budete mít přístup 24 hodin denně 365 dní v roce, a to tím nejpohodlnějším způsobem. Ušetříte tak sami sobě peníze, čas i námahu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil