Originální pivní dárky poteší milovníky pěnivého moku

10. prosinec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2389 zobrazení  467 slov

Pivní kultura je u nás velmi rozšířená a tak jistě mnohé potěší originální pivní dárky. Díky specializovanému místu na internetu si lze skutečně vybrat z mnoha předmětů a věcí.

Originální pivní dárky poteší milovníky pěnivého mokuOriginální pivní dárky poteší milovníky pěnivého moku

Nejen na vánoční svátky, ale i během roku milovníka piva jistě potěší hezký a mnohdy originální pivní dárek. A tím je poměrně dost zajímavých věcí. Tak třeba nejen samotné pivo, ale také výčepní zařízení nebo pivní kosmetika.

Reklama

Pivní dárky

Pojďme si jednotlivé zajímavé pivní dárky představit: Pivní helma je například originální helma na hlavu, která zpříjemní různé činnosti nejen na zahradě. Helma obsahuje dva speciální držáky na pití, a nemusí to být jen pivo. Důmyslné hadičky přivedou tekutinu až do pusy. Další možností je lenošení u vody, kdy je helma na hlavě a ten, kdo ji má na sobě, aspoň nedostane úpal od sluníčka.

Originálním dárkem je i ohříváček na pivo. Jak už název napovídá, jedná se o přístroj, který zvýší teplotu piva. Je jasné, že studené a orosené pivo má zejména v létě své přednosti, ovšem v zimě je tomu naopak. A teplé pivo se stále více častěji stává u milovníků pěnivého moku také oblíbené.

Prinicp ohřevu piva je jednoduchý. Abychom dosáhli požadované teploty, pivo se postupně temperuje tak, aby chuťově mok vyhovoval. Ohříváček se naplní horkou vodou a pověsí se na kraj půllitru. Pivo bude do pár chvil ohřáté. Teplota se reguluje ponořením ohříváčku v pivu.

Mezi další originální dárky patří plechové cedule pivovarů nebo speciální piva.

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení je standardním vybavením. Je několik druhů a typů. nabízeno je profesionální výčepní zařízení, které využívají zejména restaurace či občerstvení. Jsou i výčepní zařízení pro domácnosti a různé zahradní oslavy a party, těm se říká kompaktní.

Vybírat lze i z těchto typů výčepních zařízení: kontaktní, luxusní enbo vodní. Nechybí ani party pípy či různé sestavy.

K dispozici je i příslušenství: tlakování, výčepní kohouty nebo odkapní misky.

Všechny tyto a další dárky nabízí specializovaný obchod Svět piva. Navštévit lze i kamennou prodejnu v Brně.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil