Obdarujte ženu stříbrným šperkem či prstenem

23. duben 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1972 zobrazení  318 slov

Žena je ráda obdarovávána šperky a stříbro patří mezi oblíbené klenoty. Z tohoto kovu jsou vyráběny různé typy řetízků nebo náhrdelníků.

Stříbrné šperky patří mezi oblíbené cennosti a jsou často skvělým doplňkem žen, které je vyhledávají. Nejen že dobře vypadají, ale i jsou cenově zajímavé. Ženy navíc tyto šperky preferují, neboť stříbrná barva je elegantní.

Reklama

Protože stříbro jsou prsteny, naušnice, přívěsky, náramky, náhrdelníky nebo řetízky, je z čeho vybírat.

Stříbrné šperky jsou respektovanými klenoty po celém světě. Stříbro má velký estetický dojem, je symbolem vkusu a určité prestiže.

Náhrdelníky jsou mnoha typů. Například náhrdelník z bílých perel, rhodiovaný řetízek, stříbrná módní obruč. Náramky pak mají různé ozdoby jako je patina nebo hladké komponenty.

Stříbrné náušnice mají třeba řecký vzor na puzetu, kultivované perly či kulaté zirkony. Zajímavé a roztodivné tvary mají i přívěsky.

Tyto výrobky lze zakoupit na mnoha místech. Eshop Stribro.eu ale kromě čistě stříbrných šperků nabíuí i kombinaci se zirkony, což je umělý diamant. Dále je možný tyrkys a perly. Nabídku doplňují kousky z oceli v kombinaci s kůží.

Předností tohoto internetového obchodu je, že si šperky prodejce sám vozí ze zahraničí. Nabízené šperky jsou skladem a odesílány zákazníkovi ihned, takže se na výrobek nemusí čekat. Kromě šperků pro dospělé je v nabídce i řada šperků pro děti, například se zvířátkovou tematikou.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x