Obdarujte muže vhodným dárkem

13. září 2011  PR   Lifestyle  2651 zobrazení  373 slov

Dárky pro muže k narozeninám či k jiné příležitosti se už nemusí složitě vybírat v kamenných obchodech. V klidu z domova či kanceláře si lze prohlížet mnoho zajímavých produktů.

Obdarujte muže vhodným dárkemObdarujte muže vhodným dárkem

I muži si zaslouží být obdarováni. A to bez nadsázky. Sice nevyžadují květiny a mohou se dokonce tvářit, že nic nechtějí - nakonec jsou ale rádi, že i oni dostanou dárek.

Reklama

Je samozřejmě rozdíl v tom, jaké dárky pro muže se vyberou i pro jakou jsou příležitost. Inspiraci lze hledat například na specializovaných internetových obchodech.

Jedním z nich je e-shop Darkyla.cz. Ten nabízí až 166 položek zajímavých dárků pro různé typy mužů, kteří mají různý věk a různé zájmy. Nechybí mezi nimi ani originální dárky pro muže k narozeninám.

Odpalovače raket, motorkářské brýle s kamerou, USB optická myš PC TRACER ve tvaru závodního auta, DUNLOP 15 dílná sada nářadí, hnědá kožená aktovka Pierre Cardin s jedním zámkem, tréninkový golfový set v elegantním alu kufříku, bodyguard ozubená dýka v hnědém koženém pouzdře, hliníkový box na víno s příslušenstvím, stolní hodiny ve tvaru volantu Supering, kapesní butylka se třemi odlivkami. Toto vše a mnoho dalšího si lze objednat a následně těmito dárky obdarovat muže.

Dárky z e-shopu

Velkou předností toho specializovaného obchodu je nabídka příbuzných produktů a přehlednost. Zákazník nejen že se dozví podstatné informace o daném dárku, prohlédne si jej i pomocí přiložených fotografií.

Výhodou e-shopu je i rychlá dodávka vybraného dárku, neboť zboží je skladem a tak jej lze poměrně snadno expedovat. Ti, kteří upřednostňují osobní odběr, tak mohou využít centrální sklad v Brně.

Darkyla.cz se ale nespecializují jen na dárky pro muže. Vybrat si mohou ženy i děti. Navíc nabídka obsahuje i dárky do domácnosti. Součástí obchodu jsou i netradiční dárky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil