Obalové materiály pro přepravované zboží musí být kvalitní

14. červen 2011  PR   Lifestyle  1985 zobrazení  319 slov

Obalové meteriály a jejich přeprava je základem k úspěšnému doručení nepoškozeného zboží. Vybrat si kvalitního dodavatele krabic nebo plastových obalů je určitě základ.

Bezpečná přeprava materiálu a zboží je velmi důležitá, protože například nepoškozené krabice zaručují kupujícímu dodávku od velkoobchdcníka nebo přímo od výrobce v požadované kvalitě. Vyplatí se tedy odebírat obalové materiály od spolehlivého dodavatele.

Reklama

Ten by měl nabízet kromě krabic i papírové tašky, plastové obaly, balící papír či boxy. Rovněž je nutné se zajímat o příslušenství. Tím jsou myšleny různé ochranné fólie nebo vázací pásky.

Kvalitní dodavatel by měl mít na skladě velké množství tohoto zboží souvisejícího s balením, zasíláním a přepravou. Také by měl poradit s volbou obalových prostředků, které jsou vhodné. Záleží totiž, o jaký přepravovaný materiál se jedná a jak je dlouhá přeprava. Proto krabice mají perfektní ochranu: proti vlhkosti a výkyvům teploty, proti roztržení nebo prasknutí, proti vertikálnímu tlaku.

Obaly od kvalitního dodavatele

V současnosti nené složité si vhodné obalové materiály obstarat a objednat. Například specializovaný e-shop dodavatele Rajapack se orientuje na širokou nabídku, která zahrnuje bublinkovou fólii s velkými i malými bublinkami k ochraně zboží, všestranné poštovní obaly a poštovní krabice pro ploché, srolované a křehké výrobky, univerzálně použitelné skládací krabice, odolné kartonáže pro paletizaci, kvalitní lepicí pásky na zavírání, individuálně sestavitelná řešení balení a mnohem více.

Důležitá je také dodací lhůta. Ta se pohybuje v průběhu dvou tří dnů po celé České republice.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x