Nový stomatologický web pomáhá s výběrem zubních náhrad

4. leden 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  2034 zobrazení  456 slov

Pečovat o svůj chrup je důležité a vybrat si vhodného zubního lékaře je rovněž podstatné. Stomatologický web pomůže s představením zubních náhrad a případným rozhodnutím.

Nový stomatologický portál pomáhá s výběrem zubních náhrad. Už není důvod hledat informace o zubních náhradách napříč internetem.

Vznikl nový web, který na jednom místě stručně a srozumitelně informuje potenciální pacienty o všech možnostech zhotovení zubních náhrad, avšak nejenom o nich. Pacient se dozví o tom, jak vznikají ceny v ordinacích zubních lékařů, najdou na webu informace o správné zubní hygieně a mnoho dalších informací ze stomatologie.

Pacient si přečte, co jsou to digitální zuby, jak správně na zubní hygienu, informace o systému Cerec, co jsou to zuby z Číny nebo jaké jsou ceny zubních náhrad. Dalšími zajímavými informacemi jsou tipy pro zubní lékaře, fotogalerie všech typů zubních náhrad ale třeba i informace, které se stomatologií zdánlivě nesouvisí a sice o praktikách finančních poradců.

Součástí webu jsou i články které se věnují i zubní hygieně a také zde najdete i zajímavé články z ostatních oborů stomotologie. Všechny informace jsou podány srozumitelnou formou, tak aby jim porozuměl pokud možno každý, čímž se výrazně liší od většiny webů, které o stomatologii také píší.

Jak je to s cenou zubní náhrady

Na všech diskusních stránkách se debatuje, kolik stojí zubní náhrady. Zubní ordinace často, což je přirozené, odpovídají pacientům na tyto dotazy. Jeden ze zajímavých článků pojednává o této problematice.

Především je vhodné vědět, že zubní ordinace má minutový náklad v rozmezí 30 - 40 korun. V této ceně je zahrnuto kompletní vybavení zubní ordinace, nájem, materiál, plat zubní instrumentářky, plat ostatního personálu, plat zubního lékaře, energie, celoživotní vzdělávání a samozřejmě přiměřený zisk.

Při výrobě zubní náhrady nezastupitelnou roli hraje i zubní laboratoř. Minutový náklad zubní laboratoře je zhruba 10 Kč. V této ceně je vybavení zubní laboratoře, nájem, materiál, frézovací centrum, plat zubních techniků, energie, celoživotní vzdělávání a také přiměřený zisk.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil