Nová dentální klinika zajistí od bělení zubů až po implantáty

14. březen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2369 zobrazení  434 slov

PR. Kompletní služby v oblasti stomatologie včetně estetické lze využít v novém dentálním studiu. To je orientováno na děti i dospělé.

Pěkné a zdravé zuby jsou velmi důležité. Máme je prakticky na celý život a když je ztartíme, nahradit je lze už jedině implantáty či jinými zubními náhradami. Mít ale svoje vlastní zuby, je přece jen to nejlepší.

Samozřejmě i ti, kteří se o zuby starají, potřebují navštěvovat ordinaci stomatologie. Díky pokroku existují i specializované činnosti, jako je estetická stomatologie. Tyto služby jsou v současnosti už na profesionální úrovni, a proto stále více lidí vyhledává specialisty působící v centrech, jako je dentální klinika.

Jedna z takových byla otevřena v hlavním městě. Zubní ordinace Praha 5 se orientuje jak na děti, tak na dospělé. Nabízí nejmodernější zařízení a vysoce kvalitní služby. Mezi ně patří: implantologie, estetická stomatologie, protetika, chirurgie nebo parodontoligie.

Estetická stomatologie a děti

Kromě klasické zubařiny je atraktivní zejména estetická stomatologie. Klienti si tak mohou zaplatit estetické kompozitní výplně, celokeramické korunky a fazety, spolehlivé špičkové implantáty nebo šetrné bělení zubů a fluoridaci.

Specifickou skupinou jsou děti. Tito malí pacienti vyžadují osobitý přístup a také spolupráci rodičů. Nové dentální studio Kvalident je rovněž vhodné pro malé pacienty.

Paradontologie

Rizikem paradontozy trpí hodně lidí. Je to zánětlivé onemocnění dásní. Prvními příznaky tohoto procesu jsou krvácející dásně či zápach z úst. Při zanedbání podobných alarmujících příznaků se zánět šíří do hloubky a vede ke vzniku parodontálních chobotů, hnisavé exsudace, kvantitativnímu úbytku kosti a viklavosti zubů.

Proto je vhodná stomatologie Praha. Lékaři a zubní laborantky pracují se špičkovými nástroji, jako je například laserové diagnostické zařízení. K dispozici je i unikátní americký diagnostický komplex BioPAK.

Osobní přístup

Dentální klinika má otevřeno ve specifických dnech, jako je úterý 8.00 - 12.00 hodin, čtvrtek 12.00 - 20.00, sobota 9.00 - 15.00 hodin.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil