Nezapomeňte na svatební oznámení. Zvolte originální a rychle hotové

4. březen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  3657 zobrazení  423 slov

Svatební oznámení je nezbytnou součástí svatby. Vyberte si tradiční či originální přímo od specialistů ušité na míru.

Nezapomeňte na svatební oznámení. Zvolte originální a rychle hotovéNezapomeňte na svatební oznámení. Zvolte originální a rychle hotové

Svatební oznámení je samozřejmou součástí příprav na svatební obřad. Vybírat lze třeba z 22 katalogů, ve kterých jsou návrhy originálních oznámení a pozvánek. Každý si jistě vybere podle svých představ.

Důležité při výběru jsou parametry svatebního oznámení. V nabídce je přes tisíc druhů, z nichž každé bude vyrobeno na míru do 24 hodin. Navíc obálky jsou zahrnuty v ceně.

K dispozici jsou různé druhy tisku a barevných provedení. Navíc výroba svatebních oznámení se provádí na zakázku, k tomu je vzorek oznámení poskytnut klientovi zdarma.

Specialistou na výrobu svatebních oznámení je Kyoprint.cz. Zajišťuje výrobu oznámení netradičními tiskovými metodami, kterými jsou třeba slepotisk, ražba nebo výsek. Oznámení se tisknou na 50 druhů papírů včetně pergamonu či specializovaných metalizovaných typů.

Snoubenci si mohou do svatebního oznámení nechat zařadit i fotografie. Často se do oznámení a pozvánek vkládají tzv. na míru. K tomu ještě dodají požadovaný text a do osmi dnů jsou svatební oznámení hotova.

Online výroba svatebních oznámení

Svatební oznámení si lze nechat vyrobit odkudkoliv, není nutné dojíždět k výrobci. Stačí jen díky internetu si vše zařídit prostřednictvím online formuláře a šablon.

Specialista na svatební oznámení má rozumné ceny, krátké dodací lhůty, poskytuje grafické náhledy v PDF formátu, individuální přístup a zákazník se může spolehnout, že výrobce si neúčtuje žádné skryté poplatky.

Nejen svatební oznámení

Svatební oznámení není to jediné, co specializovaný výrobce Kyoprint.cz nabízí. V portfoliu produktů zákazník najde novoroční přání, oznámení o radostných událostech jako je třeba narození dítěte, nechybí ani promoční oznámení, nebo takové smutné události jako je parte a smuteční oznámení. V nabídce je i výroba vizitek nebo razítek. Nechybí ani kalendáře a diáře.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x