Nevšední zážitky ve vzduchu i na vodě

4. duben 2013  Roman Beneš  Lifestyle  1804 zobrazení  579 slov

PR. Nudíte se a chcete zažít něco vzrušujícího? Pak si vyzkoušejte netradiční zážitky ve vzduchu či na vodě.

Každý člověk se potřebuje čas od času uvolnit a vyplavit ze sebe nehromaděný adrenalin. Neustálé sezení u počítače, polehávání na gauči a sledování televize je sice příjemné, nicméně při těchto činnostech určitě nezažijete něco, nač byste mohli později s nostalgií vzpomínat. Jestliže se chcete opravdu odreagovat a zažít něco netradičního, zkuste nevšední zážitky.

Mezi skvělé nevšední zážitky, které můžete dopřát sobě i svým blízkým v podobě dárku k nějaké slavnostní příležitosti, rozhodně patří zážitky ve vzduchu. Nebojíte-li se výšek a nemáte-li příliš velký strach z létání či volných pádů, pak jsou právě zážitky ve vzduchu tím, co vás zcela jistě vytrhne z každodenní rutiny.

Adrenalinový zážitek: tandemový seskok

Mezi nejoblíbenější zážitky ve vzduchu patří již tradičně seskoky padákem. Ovšem na to je potřeba mít zkušenosti a projít kurzem. Pakliže se ve vzduchu nechcete zbytečně stresovat sami, je pro vás ideální variantou tandemový seskok. Během něho se společně s instruktorem spustíte volným pádem z letadla, dosáhnete neskutečné rychlosti a na závěr si vyzkoušíte, jaké to je padat s otevřeným padákem.

Ačkoliv se zdá, že tento zážitek je opravdu jen chvilkový, snadno vás pohltí a budete si jej chtít brzy vyzkoušet znovu. Zážitky ve vzduchu jsou opravdu něčím skvostným, doporučit je lze každému z vás, který nemá přílišný respekt z výšek. Ve vzduchu si můžete vyzkoušet nejen tandemový seskok, ale třeba také bungee jumping a další.

Plavba lodí: romantika a vzrušení

Pro ty z vás, kteří chtějí raději zůstat při zemi, avšak chystají se zažít něco netradičního, bych doporučil zvolit kupříkladu plavbu lodí. Plavba lodí se řadí k zážitkům, které jsou vhodné prakticky pro každého, od mladých lidí až po nejstarší generaci.

Na portále Adrop.cz, který se specializuje na netradiční a adrenalinové zážitky, si objednáte romantické i vzrušující plavby lodí. V nabídce nechybí třeba ani plavba na plachetnici, kterou rozhodně lze považovat za mimořádně atraktivní a vzrušující zábavu.

Navštivte portál Adrop.cz a dopřejte sobě či někomu z blízkých adrenalinové vzrušení. Stačí si vybrat zážitky ve vzduchu či třeba zmíněnou plavbu lodí. Po objednání vám domů přijde dárkové balení, jehož součástí bude poukaz na vámi zvolený adrenalinový zážitek.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x