Neváhejte vyzkoušet kurzy vaření pro veřejnost i firmy

25. červenec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1934 zobrazení  441 slov

Naučit se vařit nebo si rozšířit znalosti je v současnosti populární. Oblíbené jsou stále více profesionální školy vaření sloužící i jako zajímavý způsob firemní teambuildingové aktivity.

Neváhejte vyzkoušet kurzy vaření pro veřejnost i firmyNeváhejte vyzkoušet kurzy vaření pro veřejnost i firmy

Jednou z možností jak stmelovat pracovní kolektiv jsou firemní akce. Ty slouží především k rozvíjení různých schopností jednotlivých členů pracovního týmu. Cílem je především podpořit týmového ducha a docílit tak lepších výsledků v práci.

Reklama

Samozřejmě je mnoho možností, jak toho docílit. Není ale nutné se jen věnovat outdoorovým aktivitám, firemní akce a teambuildingové aktivity mohou být i o vaření. Jedním ze specialistů je například kola vaření škola vaření Chefparade Praha.

Ta sestavila obsáhlý seznam kurzů vaření pro záčátečníky i pokročilé. Nabídka je určena i pro firmy, které si mohou vybrat z firemních akcí. Veřejnost zase z privátních party.

Exotická jídla a nové kuchařské dovednosti

Kuchařské kurzy jsou zábavné a především umí naučit vařit ty, kteří chtějí. Ideální jsou zejména kvůli načerpání nových zkušeností, a to cizokrajných kuchyní či specialit. Lákavá je především italská kuchyně nebo exotická indická kuchyně.

Naučit se však zájemci mohou i mexická a thajská jídla. Zájem je i o francouzskou kuchyni. Zkušení kuchaři ukáží přípravu steaků, ryb a dalších darů moře. Určitě přijde vhod umění zpracování sezonních záležitostí jako je chřest nebo jahody.

Ti, kteří se zúčastní kurzů vaření, naučí se pracovat s různými typy nožů a budou obohaceni o principy vaření. Školit je totiž budou šéfkuchaří hostující v Chefparade, kteříé se o své dovednosti mohou podělit.

Vzhledem k tomu, že tato škola vaření v současnosti nabízí nejlevnější kurzy vaření na trhu, a přitom klade na důraz na kvalitu, zájem je především o firemní akce. Ty jsou velmi populární mezi firmami, neboť jsou pořádány na míru, a to až pro 100 osob. Navíc nedávno spustila Chefparade prodej kvalitních italských a francouzských surovin za velkoobchodní ceny.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil