Neváhejte si sjednat nejlevnější povinné ručení

5. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1513 zobrazení  288 slov

PR. Povinné ručení je jedním ze standardních pojišťovacích produktů. Vybrat si ho pomocí srovnávací kalkulačky či si přímo zvolit konkrétní pojišťovnu nebylo jednodušší.

Nejlevnější povinné ručení chce pravděpodobně každý. Mnoho pojišťoven také nabízí obsáhlou nabídku pojišťovacích produktů.

Proto se vyplatí neplatit více, než je nutné. Na povinném ručení lze totiž ušetřit až 60 procent, a to i díky internetové nabídce a vyhledávači. Právě díky němu je možné listovat v jednotlivých produktech a vybrat ten nejvhodnější.

Jak to funguje? Srovnávají se jednotlivé nabídky. Právě toto porovnávání zaručuje nejvýhodnější pojištění vozidla. Princip je založen na tom, že se porovnávají všechny parametry a tím pádem se generuje povinné ručení na míru.

Vyzkoušejte Triglav

Na pojistném trhu je mnoho pojišťoven a jednou z nich je Triglav povinné ručení. Kromě tohoto produktu lze využít úrazové pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácnosti, domu, bytu nebo i pojištění odpovědnosti.

U povinného ručení je velmi výhodné i havarijní pojištění. To je vhodné jako ochrana v případě zaviněné nehody, krádeže, vandalismu, poškození vzniklého pádem nebo nárazem věci živé či neživé a také proti živelným pohromám.

Velmi důležitým faktorem při výběru zákonného pojištění je bonus za bezeškodní průběh. Triglav povinné ručení v tomhle směru nabízí nadprůměrně vysoký bonus až 60 %.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil