Nechte si vyrobit profesionální internetový obchod na míru

13. srpen 2012  Redakce MS   Lifestyle  1854 zobrazení  314 slov

PR. Tvorba e-shopu a internetových obchodů by měla mít profesionální proces. Díky němu lze docílit kvalitního prodejního rozhraní a získávat zákazníky.

Nechte si vyrobit profesionální internetový obchod na míruNechte si vyrobit profesionální internetový obchod na míru

Prodej výrobků a služeb v současnosti probíhá stále více prostřednictvím internetu. Vlastní e-shop má stále více firem a živnostníků. Je ale nutné se přizpůsobovat trendům a konkurenci, a proto je důležité udržovat krok s novými technologiemi.

Vyplatí se tedy investovat do tvorby moderního e-shopu, který je skutečně funkční a uživatelsky příjemný. Profesionální e-shop je postaven na moderní aplikaci, má velmi příjemný design, je napojen na účetní systémy či má napojení na velkoobchodní dodavatele.

E-shop na míru je charakteristický i tím, že z vývojářského hlediska má SEO optimalizaci, je zajištěna podpora prodeje a e-marketing, zákazníci mohou platit online, e-shop disponuje platebními systémy. Samozřejmostí je rozšířitelnost aplikace.

Jak si nechat vyrobit e-shop

Vše začíná poptávkou zákazníka. Odborníci z IT zajistí analýzu webu, zjistí požadavky zákazníka a vytvoří wireframes. Třetím krokem je tvorba designu e-shopu na míru.

Poté se pracuje na vývoji vlastní aplikace e-shopu, což zahrnuje programování a napojení webu v rámci hostingových služeb. Dále tato fáze zahrnuje funkce na míru, ekonomický systém či napojení na dodavatele.

Podpora ke každému řešení

Protože e-shop nedokáže fungovat a vydělávat bez toho, aniž nejsou zajištěny další návazné služby, tvůrci e-shopů z Shopsys.cz zajišťují technickou podporu, servis aplikace či aktualizaci aplikace.

Součástí služeb je internetový marketing. Jeho součástí je SEO, PPC, E-marketing a poradenství.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil