Nebojte se vyzkoušet kalkulačku povinného ručení

13. říjen 2011  Redakce MS   Lifestyle  1609 zobrazení  252 slov

PR. Povinné ručení nabízí mnoho pojišťoven a vyplatí se srovnávat jednotlivé produkty. Kalkulačka přehledně vypočítá zákonné pojištění motorových vozidel.

Pojištění motorového vozidla je nutností a bez něj se nelze na veřejné komunikaci vůbec pohybovat. Zákonem předepsané pojištění chrání jak řidiče, tak především okolí v případě zaviněných nehod.

I když poviné ručení stojí peníze, není vůbec vhodné uvažovat o tom, že nebude sjednané a majitel vozidla ho nebude platit. Proto existuje povinné ručení kalkulačka.

Protože najít nejvýhodnější nebo nejlevnější povinné ručení nemusí být pro běžného člověka vůbec snadné, neboť nabídek je na pojistném trhu skutečně hodně, takovéto srovnání je velkou pomocí.

V současnosti má například epojisteni.cz oprávnění k poskytování zákonného pojištění vozidel 14 pojišťoven působících v České republice. Vzhledem k tomu, že jednotliví poskytovatelé se zaměřují na různé segmenty zákazníků a nabízejí různý rozsah služeb či úroveň, je důležité pečlivě vybírat. A právě tato srovnávací kalkulačka rovněž pomáhá.

Díky zkušenostem dokáže srovnávací server nabídnout ucelený soubor služeb od poradenství ohledně změny pojišťovny, výběru správného tarifu a celkového procesu uzavření povinného ručení.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil