Nebojte se online půjčky přes internet

25. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1775 zobrazení  421 slov

PR. Výhodné online půjčky do 10 minut je možné skutečně získat. Navíc o peníze mohou žádat téměř všichni bez potvrzování příjmu.

Peníze jsou potřeba a stále jich je málo. Přitom je nutné neustále něco platit. Pokud patříte mezi ty, co nutně potřebují peníze a přitom máte potíže je kdekoliv sehnat, šancí je online půjčky ihned.

Tato půjčka je výhodná zjeména pro ty, kterým nebyl schválen úvěr v bance. Online půjčky bez registru totiž umožní získat okamžitě peníze na účet zžadatele. To, co je u online půjčky pozitivní, je zejména možnost vyřízení prostřednictvím internetu. Není tedy nutné osobní setkání se zprostředkovatelem.

Půjčka se splatností 21 dní

Další výhodou je to, že peníze stačí do 21 dní vrátít zpět. Za půjčku nejsou účtovány žádné úroky. Platí se pouze poplatek za zprostředkování online půjčky.

Pokud je někdo stálým zákazníkem, může získat online půjčky ihned ve výši až 10 tisíc korun, ale i vyšší. Půjčku klient může uhradit bankovním převodem nebo poštovní složenkou. Opět není vyžadováno potvrzení o přijmu.

Tato online půjčka je výhodná, neboť není vyžadováno potvrzení o příjmu, nemusí být ručitel a nenahlíží se do registru. Stačí jen vyplnit formulář a do 10 minut jsou peníze na účtu.

Tyto půjčky jsou určene především pro ty, kteří jsou na mateřské dovolené, jsou nezaměstnaní, studenti či důchodci. Prostě všichni ti, kteří neumí dostatečně doložit svůj příjem.

Půjčka se splatností 42 dní

Dalším produktem je půjčka ihned se splatností 42 dní. O prodloužení splatnosti online půjčky musí klient požádat před splatností samotné půjčky prostřednictvím emailu.

Princip je následující: Na základě emailu bude rozhodnuto o schválení prodloužení, následně mu bude vystavena a zaslána elektronickou formou výzva s poplatkem za prodloužení půjčky. Po uhrazení této výzvy a připsáním poplatku na bankovní účet poskytovatele půjčky bude klientu splatnost prodloužena.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil