Nebojte se levného notebooku. Zkuste třeba IBM Thinkpad

17. červen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1844 zobrazení  377 slov

PR. Pořídit si za levnou cenu kvalitní notebook je možné. Stačí se zaměřit na repasované počítače značek IBM či Dell.

Levné nové i repasované notebooky nabízí specializovaný eshop. Foto: archiv Gigacomputer.czLevné nové i repasované notebooky nabízí specializovaný eshop. Foto: archiv Gigacomputer.cz

Notebooky již dávno umí plnohodnotně nahradit klasické stolní počítače, a to i v případě hardware vybavení. V současnosti umožňují spustit i graficky nejnáročnější programy a hry, zvládnou i složité kancelářské aplikace.

Co se týče rozměrů a mobility, notebooky jsou v tomto ohledu napřed než stolní PC. Vždyť notebook lze kamkoliv vzít, je skladný a náramně se hodí na cesty.

Kromě hradwarového vybavení při výběru notebooku rozhoduje i cena, která obecně klesá. Přesto není zcela nutné, aby notebook byl nový, stačí zvolit repasované notebooky.

Další cenově atraktivní jsou notebooky IBM, které splňují náročné požadavky uživatelů. Tento typ notebooků se vyznačuje spolehlivým výkonem a poskytují neomezené možnosti na cestách profesionálním uživatelům. Oblíbena je zejména řada notebooků IBM ThinkPad.

V nabídce je i notebook Latitude D530, který spojuje široký rozsah podnikových funkcí s finančně dostupným řešením ve tvaru laptopu, který vyhovuje potřebám většiny mobilních uživatelů v podnicích. Notebook disponuje množstvím funkcí a vlastností, které tak ocení nejeden uživatel. Mezi další oblíbené značky notebooků patří Acer či Acer Aspire.

Kde koupit levný notebook

Široká nabídka notebooků je na specializovaném eshopu Gigacomputer.cz. V něm si zázaníci mohou vybrat z nových a repasovaných notebooků.  Výhodou repasované techniky je v prvé řadě kvalita silných značek za velice výhodné ceny.

Veškeré nabízené zboží je testováno techniky. Nabídka na internetových stránkách je stále aktuální díky přímé vazbě na skladovou evidenci. Samozřejmostí je široká nabídka služeb.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x