Nebankovní půjčky mohou výrazně pomoci

15. květen 2011  PR   Lifestyle  1822 zobrazení  437 slov

Zůstat v současné době bez peněz není až tak složité. Banky nemusí půjčit a tak není nic špatného se obrátit na nebankovní firmu s rychlou půjčkou.

Půjčit si peníze není nic špatného, ovšem je důležité nepřecenit své síly. Společnost Smart Capital se zabývá poskytováním finančních produktů a pro své klienty má v nabídce několik zajímavých půjček.

Reklama

Smart půjčka je nebankovní produkt půjček bez registru, která je určena žadatelům, kteří nechtějí trávit hodiny ve frontách na pobočkách a potřebují peníze rychle a efektivně. Půjčka je založena na principu zprostředkování peněz každému, kdo má alespoň nějaký příjem. O půjčku tedy může žádat zaměstnanec, důchodce, žena na mateřské dovolené či osoba samostatně výdělečně činná. K vyřízení půjčky stačí občanský průkaz a druhý doklad totožnosti pro jasnou identifikaci žadatele.

Půjčky ihned na ruku jsou hotovostní půjčky. Při jejich vyřízení není potřeba dokládat majetkové poměry, výpis z registru dlužníků a ani předkládat velikost měsíčního příjmu. Celá transakce tak proběhne během jediné návštěvy a člověk může dostat prostřednictvím půjčky ihned na ruku své peníze bez čekání.

Tyto půjčky jsou obvykle neúčelové. Jsou to klasické spotřebitelské úvěry, které patří k nejrozšířenějším formám úvěrování u nás. Využití těchto půjček je plně v režii jejich majitelů. Ti za ně obvykle nakupují vybavení domácnosti, elektrospotřebiče, nábytek či automobil. Použití je plně v kompetenci klienta, takže pomocí půjčky ihned na ruku může zaplatit i předešlé nevýhodné dluhy, které aktuálně potřebuje vyřešit.

Hypoteční úvěr patří ke klasickým bankovním produktům, přestože se jejich poskytováním nezabývá zdaleka každý bankovní dům. Pořídit si však dům nebo i byt z běžné výplaty je často nemožné. Proto je i na českém trhu dostupná i tzv. americká hypotéka. Její podstatou hypotéky je zajištění nemovitostí a úvěr je poskytován obvykle do výše max. 70 % její odhadní hodnoty. Tento nástroj je poměrně spolehlivým a výhodným způsobem financování bydlení.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil