Nakupujte potřeby pro zvířata ve specializovaných obchodech

17. září 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1583 zobrazení  452 slov

Milovníci a chovatelé psů by se pro své miláčky přetrhli. Koupit lze prakticky cokoliv od obojků až po psí hračky a pochutiny.

Nakupujte potřeby pro zvířata ve specializovaných obchodechNakupujte potřeby pro zvířata ve specializovaných obchodech

Psi a kočky patří mezi nejoblíbenější domácí zvířata a páničci by pro ně udělali prakticky cokoliv. Pokud patříte mezi chovatele psů a koček, kteří chtějí svým domácím mazlíčkům dopřát to nejlepší, určitě vyhledáváte prodejce zajišťující kvalitu.

Reklama

Jedním z nich je Hafhaf-shop.cz, který se svým slovenským partnerem dováží prověřené potřeby pro zvířata. Vzhledem k tomu, že prodejce dbá na kvalitu, potřeby pro psy a kočky jsou bezpečné a mohou se pyšnit i originalitou. Nabídka potřeb je například dovážena z Velké Británie.

Krmiva pro psy

To, co chovatele především zajímá, je nabídka krmiv. Značková cenově dostupná krmiva pro psy, kočky a potřeby pro zvířata jsou základní nabídkou specializovaného eshopu pro zvířata, který slouží i jako velkoobchod chovatelské potřeby.

Protože každý pes je jiný, má jiné potřeby, chutě, či tělesnou stavbu, i krmiva se svými vlastnostmi od sebe liší. Jiné druhy krmiva jsou samozřejmě určeny pro štěňata a jiné pro dospělé psy. Proto je důležité při výběru krmiva pro psy zohlednit tyto a jiné faktory. Navíc značková krmiva garantují, že obsahují správný poměr složek pro zdravý vývoj a stavbu těla psa.

Nejen známky pro psy

Chovatelské potřeby se netočí jen kolem krmiv. Specializované eshopy se orientují i na jiný artikl, kterým je zejména doplňkové zboží. Tím je myšleno oblečení pro psy, známky pro psy, kosmetika, pelíšky, hračky, obojky, vodítka či bezpečnostní postroje.

Rytí psích ID známek

Další významnou službou internetového obchodu je rytí identifikačních známek, které slouží zejména v situaci, když se pes zatoulá. Případný nálezce psa může majitele kontaktovat.

Známky jsou vyrobené z nerez oceli. Jedna strana známky je zdobený smaltem, druhá je určena k vyrytí nejlépe jména pejska a telefonního čísla chovatele. Známky jsou dodávány se závěsným kroužkem.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil