Nakupovat v outletu se vyplatí a v internetovém ještě víc

30. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  2084 zobrazení  280 slov

PR. Značkové oblečení nebo boty z outletu jsou velmi výhodné. Oblíbena je u zákazníků přiznivá cena i kvalita nabízeného zboží.

Nakupovat v outletu se vyplatí a v internetovém ještě vícNakupovat v outletu se vyplatí a v internetovém ještě víc

Kdo by nechtěl nakupovat značkové oblečení, a to ve slevě. Tak přesně tohle nabízí outlet. Jsou to specifické obchody, jejichž koncepce vznikla v 80. letech v USA. A i u nás jsou už outletová centra.

A teď si představte, že outlet je i na internetu. Jedním ze speciálních outletových e-shopů je Factory outlet Praha. Kromě webu jsou v hlavním městě i klasické čtyři kamenné obchody v Praze. Na e-shopu je o to větší výhoda, že je možno zboží hned filtrovat podle velikosti.

Vzhledem k tomu, že tento outletový e-shop je zaměřen především na sportovní zboží, jistě ho ocení zejména mladí. ti si mohou vybírat ze známých značek, kterými jsou: Adidas, Asics, Garmont, Hi-Tec, Icebreaker, Kappa, Nike, Puma, Reebok či Salomon.

V nabídce Adidas outlet jsou bundy, mikiny, kalhoty, trika, dresy, boty, tretry či kopačky. To samé platí i o značkách Nike outlet a Puma.

Zboží je na www.factoryoutlet.cz se slevou někdy až 70 %. Proč tomu tak je? Těchto slev dosahují provozovatelé internetových outletů díky tomu, že nemusí platit vysoké nájemné za obchodní prostory, spotřebu energií nebo personál.

Naopak je ale dobré vědět, že zboží v outletu zdaleka nekoresponduje s aktuální nabídkou v běžných obchodech. Proto je nutné počítat s tím, že často u oblečení je omezený výběr velikostí, barev, modelů.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil