Nadchněte se pro online hry na herním portálu

4. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1711 zobrazení  305 slov

PR. Hraní počítačových her je tak trochu návykové. Ponořte se do jednoduchých online gamesek a vyzkoušejte zcela nový herní portál s mnoha hrami.

Kdo si hraje, nezlobí. A protože jsou v současnosti standardní počítačové hry, na internetu je mnoho webů, který je nabízejí. Jedním z nich je Jogo.cz.

Portál je nabitý atraktivním obsahem - lze totiž na něm hrát superhry online. Vybírat si hry je možné z několika kategorií, kterými jsou: Pro nejmenší, pro dívky, pro kluky, hry pro dva, hry farmářské, hry logické, hry bojové, hry závodní.

Další možností si tu správnou hru vybrat je kliknout na dílčí rubriku podle tématu. A že jich je... Tak třeba: adventury, 3D hry, akční hry, barbie hry, brutální hry, casino hry, dívčí hry, escape hry, filmové hry, Hannah Montana hry, Hello Kity hry, holčičí hry, hry pro nejmenší.

Aby toho nebylo málo, vybírat je možné i z těchto rubrik: hry letadla, hry na registraci, hry na skore, hry o koních, hry po internetu, hry pro dva, hry pro děti, hry pro mladé i staré, hry s auty, hry s hledáním, hry s miminky, hry se zvířaty, Mario hry, oddychové hry, pohybové hry, postřehové hry.

Vyzkoušet hráč může ale i další atraktivní a zajímavé online hry. Těmi jsou například: puzzle, RPG hry, skákačky, sportovní hry, strategické hry, střílečky, transformers hry, válečné hry či zuma hry.

A jak lze jakoukoliv hru hrát? Zcela jednoduše. Stačí kliknout na vybranou hru, přečíst si stručně o čem je a pak ji jen spustit. Hrát ji lze online a kdykoliv.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil