Nábytek a domácí potřeby nakupujte podle letáků

7. srpen 2011  PR   Lifestyle  2038 zobrazení  332 slov

Akční letáky jsou vyhledávané a každý den nějaký obchodní řetězec vydá nový. Není důvod se obávat nakupovat podle nich.

Nakupování patří mezi každodenní činnosti a vzhledem k tomu, že za poslední dvě desetiletí vznikla řada obchodů patřících do obchodní sítě, konkurence přiostřila. Zároveň vzrůstající ceny výrobků a potravin v kontrastu s výdělky lidí, neboli snižováním kupní síly, obchodníkům nadělaly starosti.

Reklama

Proto v současnosti už obchodník nemůže prakticky fungovat bez slevových akcí, které inzeruje v akčních letácích. A naopak lidé, tedy zákazníci, stáůe více častěji vyhledávají akce, o kterých se dozvídají právě z letáků.

Vzhledem k tomu, že jednotliví obchodníci vydávají každý týden nové akční letáky s nabídkami svého zboží, zákazník se v nich může už ztrácet. Proto není nic jednoduššího než si letáky přečíst na jednom místě, tedy spíše webu.

Například Baumax akční leták je jedním z těch propagačních tiskovin lákající k nakupování v hobby řetezci. Pravidelně s ev něm objevují anbídky Patří sem nabídky pro potřeby pro dům, zahradu a dílnu, potřeby pro kutily, zahrádkáře i řemeslníky, stavebniny, nábytek a vybavení, nářadí, stroje a mnoho dalšího.

Dále si lze prohlížet Jisk nábytek. V této obchodní síti lze nakupovat vše pro bydlení a vybírat z velmi rozsáhlého sortimentu zahrnujícího zdaleka nejen nábytek.

Dalším diskontním řetezcem je Mobelix nábytek. Prodejny nabízejí široký sortiment zboží: a to nejen nábytek, ale o také různé dekorace, doplňky, vybavení bytu a domu. Řetezec má prodejny v Praze i Ústí nad Labem a nechybí ani Mobelix Brno.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil