Nabídky z katalogu jsou stále více zajímavější

27. září 2011  PR   Lifestyle  2114 zobrazení  252 slov

Katalogové značkové zboží od praktických výrobků do kuchyně až po módní oblečení je stále více vyhledávané. Přehledné nabídky na internetu jsou navíc skvělým pomocníkem.

Vybírat si z katalogů a za výhodné ceny si pořídit kvalitní značkové produkty je stále snazší. Zvláště, když vznikl webový projekt sdružující všechny nabídky na jednom místě.

Reklama

Katalog Tchibo je obsáhlý seznam praktického zboží. Kromě kávy tato značka nabízí spotřební výrobky za výhodné ceny i s různými extra slevovými cenami v rámci týdenní akce.

Objednat si tak z nabídky týdne lze například zapékací misku, kávový servis pro dvě osoby, kartáčky na zeleninu, litinový hrnec a pekáč v jednom či hliníkovou pánev.

Pokud raději nějaké oblečení, i tady má tchibo.cz co nabídnout. Stačí si prohlédnout dutou šálu, kožený opasek, parku, kabelku, tašku přes rameno, tanga či bokové kalhotky, triko s dlouhým rukávem, pletenou čepici nebo trekingovou kšiltovku, košilku, džínovou sukni, cargo sukni, bundu nebo podprsenku.

V katalogu výrobků pod značkou Tchibo jsou i praktické věci - od zahradní židle přes lavičku až po slunečník. Atraktivní jsou i dámské doplňky jako perlové naušnice, perlový náhrdelník nebo náramky.

Podívejte se na aktuální nabídku a vyberte si ze široké nabídky. Zaručena je kvalita i originalita zboží.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil