Módní značka Funstorm nadchne kluky i holky

20. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  3844 zobrazení  407 slov

Je až překvapivě mnoho českých módních značek mladé módy. Jednou z nich je Funstorm s atraktivní nabídkou kolekce klahot a sukní.

Módní značka Funstorm nadchne kluky i holkyMódní značka Funstorm nadchne kluky i holky

Pěkné oblečení kluci a holky vyhledávají. A na trhu je hned několik cool značek, jako je třeba Funstorm. Její historie se začala psát už v roce 1990 a od té doby se značka pro skejťáky rozšířila.

Reklama

U jejího zrodu stál snowboardista, který nebyl spokojen s nabídkou oblečení. Rozhodl se tedy pro návrh a výrobu první kolekce značky pod názvem Storm, která se objevila na pultech o čtyři roky později. Stala se jednou z hlavních módních značek pro skateshop.

Protože se oblečení těšilo stále většímu zájmu, značka překročila české hranice a přejmenovala se na Funstorm. Po roce 1999 si módní oblečení zabydlelo i v Evropě, kde ji vyhledávají vyznavači snowboardu, skateboardu či BMX.

Vzhledem k tomu, že se výroba zprofesionalizovala, neboť stejně jako u ostatních značek se začal využívat vlastní tým profesionálů, kteří oblečení nosí a svými radami tak přispívají k inovacím.

Kalhoty a sukně Funstorm

Oblíbené jsou zejména pro kluky a holky kalhoty Funstorm. Vybírat lze například z 3/4 kalhot Ikewa, Boyne black, Wonga black či dark grey, dále Finke, Turill. V nabíce jsou i rifle a kraťasy.

Dámské sukně Funstorm se zejména v letních měsících stávají velmi oblíbeným oblečením. A nejen ženy sukně ocení. V nabídce jsou především pohodlné sportovní sukně, které jsou vyrobené jak z bavlny, tak například i polyamidu.

Nejen barevná trička

Funstorm nikdy nezklame svými barvami. Oblečení se vyznačuje svojí veselostí. Třeba na Megastreet.cz lze zakoupit barevná pánská trička, dámské velmi líbivé letní šaty, pestré originální mikiny, dámské i pánské kalhoty, rifle, dámské kraťasy a sukně. Nechybí ani ponožky, textilní pásky a kšiltovky.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil