Módní trendy si lze vybírat z několika katalogů módy

10. říjen 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2283 zobrazení  374 slov

PR. Móda zajímá ženy i muže. Atraktivní oblečení si lze vybírat z katalogů a najít si tak to pravé podle vkusu.

Módní trendy si lze vybírat z několika katalogů módyMódní trendy si lze vybírat z několika katalogů módy

Letní sezona je už sice minulostí, ale dámské plavky se dají koupit i nyní. Naopak jsou cenově výhodnější a vybrat si lze mnoho zajímavých modelů v rámci výprodejů.

Zkuste třeba plavky Triola, které představují českou tradici. Dalí českou značkou jsou plavky Litex. Koupit si lze rovněž plavky značky Roxy. Ty představují svěží, barevné a hravé plavky, které jsou ideální pro sport.

Módní trendy jsou vlastní i značce Tchibo, která není jen o kávě. Katalog nabízí jedinečný prodej kvalitního zboží, které není nikde jinde k dostání. Zajímavostí je, že nabídka sortimentu je vždy časově omezená.

Takže to, co se během týdne neprodá, putuje do sekce slev. Slevy ale nejsou však pravidelné. Objeví se pouze jednou za čas s nabídkou neprodaného zboží z doby před několika měsíci. Tchibo výprodej tak znamená nákup za velmi výhodné ceny.

Další módní oblečení si lze vybírat z Halens shop. Společnost je předním prodejcem především dámské módy na českém trhu. Známá je především jako zásilková společnost nabízející prvotřídní módu podle posledních trendů za velmi dobré ceny.

Hallens navazuje na tradici a kvalitu původní nabídky Quelle. Nyní ale firmu vlastní již švédská firma, která však patří ve svém oboru k předním evropským obchodníkům.

Rozsáhlá nabídka dámské módy, pánské módy, dětský svět a bydlení je hlavní sortiment vlastní značky. Avšak Hallens znamená i nabídku známých a oblíbených značek, jako Next nebo Adidas.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil