Luxusní vozy BMW se vyplatí zakoupit u kvalitního dealera

29. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  1740 zobrazení  330 slov

PR. Vlastnit a jezdit automobilem značky BMW je snem mnoha mužů. Zakoupit si ho je poměrně snadné a je vhodné vsadit na kvalitního prodejce.

Luxusní vozy BMW patří mezi světovou špičku. Automobilová značka je natolik silná, že každý ví, co si pod ní představit. A protože nákup tohoto typu vozů si zaslouží kvalitu, prodejce by měl být autorizovaným dealerem se službami.

Tím je například společnost Autoimport Mach. Ta se zabývá dovozem nových i zánovních vozů BMW všech typových řad od BMW 1, 3, 5, 6, 7, 8, Z, X, po nejvýkonější BMW řady M.

Vzhledem k tomu, že BMW jsou luxusní vozy, musí se k nim i tak přistupovat. Pokud si zákazník kupuje zánovní vůz, tento dealer garantuje 100% původ vozů (CEBIA), perfektní stav a šesti měsíční záruku. U mladších vozů BMW samozřejmě platí dvouletá garanční záruka poskytovaná výrobcem. Zajištěno je financování, pojištění a ostatní formality spojené s převodem a registrací automobilu.

Všechny vozy lze nakupovat i prostřednictvím internetu. Přehledně je možné vybírat vozy podle modelů. V každé kategorii se nachází několik aut. Výběr usnadňuje podrobný přehled o autě, a to včetně fotografií.

Oblíbeným autem je v současnosti modelová řada BMW X6. Na webu www.autoimportmach.cz je těchto vozů minimálně 45 kusů. Při pohledu ne cenu vozu se rozmezí pohybuje od 2 milionů až po 280 tisíc korun.

Řidič, majitel vozu značky BMW, má u tohoto dealera zajištěny i servisní služby. Ten zahrnuje běžný servis, jako je výměna olejů a filtrů, výměna svíček či diagnostika. Složitější opravy obsahují například výměnu tlumičů nebo výměna předního skla u auta.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil