Lístky na MS v hokeji 2011 lze vyhrát

13. duben 2011  PR   Lifestyle  4174 zobrazení  297 slov

Letošní hokejový šampionát se koná na Slovensku ve dnech 29. dubna – 15. května 2011 v Bratislavě a v Košicich. Na konání se podílí i mnoho sponzorů se soutěžemi.

Lístky na MS v hokeji 2011 lze vyhrátLístky na MS v hokeji 2011 lze vyhrát

Ceresit se jako sponzor Mistrovství světa v hokeji představil poprvé v roce 2009, v loňském roce se v Německu přidala i značka Thomsit. Sponzoring MS se u obchodních partnerů i zákazníků obou prémiových značek koncernu Henkel setkal s velkým úspěchem.

Reklama

Čeští hokejisté budou obhajovat mistrovský titul, letos na Slovensku. Zkušení trenéři opakovaně říkají, že vítězná sestava se nemění. Tím se řídí i skupina Henkel, která bude i letos v rámci pořádání MS v hokeji 2011 dělat různé marketingové akce.

Hlavní promo aktivitou je spotřebitelská soutěž Henkel ČR s mottem "Pojeď fandit i Ty!". Ta začala 28. února 2011 a skončí 24. dubna. Princip soutěže je velmi jednoduchý. Každý zákazník, který si po dobu soutěže zakoupí libovolný výrobek značky Ceresit (včetně Ceresit stop vlhkosti) a zašle formou SMS údaje z účtenky v den nákupu nebo den poté mezi 8.00 a 22.00 hodinou, se zařadí do soutěže o zajímavé ceny.

Losovat se bude každý z 56 dnů trvání soutěže a hlavní cenu – dva lístky na zápas české reprezentace v základní skupině – vyhraje každý den ten soutěžící, jehož SMS bude v daný den doručena jako 10. v pořadí.

V nabídce výher jsou lístky na MS v hokeji 2011. Ale také hokejové dresy, fandící šály, píšťalky a další drobné výhry. Pro fanoušky je zprovozněn i letos web www.pojedfandit.cz. ten se věnuje hokejovému mistrovství.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil