Liposukce zmražením slibuje až čtvrtinový úbytek tuku

26. červenec 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2592 zobrazení  395 slov

Bezbolestná liposukce je vyhledávanou metodou k hubnutí a vymodelování postavy bez zbytečného tuku. Vše probíhá bez operace a účinek je vidět prakticky okamžitě.

Moderní žena o sebe dbá, aby byla přitažlivá v každém věku. S nástupem zkrášlovacích bezbolestných metod je to opět o něco jednodušší. Nejčastěji je používána liposukce a další související zákroky.

Reklama

Nejúčinější metodou je bezbolestná liposukce zmražením. Velkou výhodou je této "odtučňovací" metody zejména to, že je bez operace, bez bolesti a bez rekonvalescence. K tomu je trvalý úbytek 25 % tuku po jedné aplikaci.

Neinvazivní liposukce zmražením tukových buněk neboli odborně kryolipolýza je prováděna unikátním přístrojem, který vznikl v USA, a to na základě dlouhých výzkumů a klinických studií.

Výzkum totiž prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. Při použití přístroje dochází k přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie. Cíleně se zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Velkou výhodou pro ženy i muže je to, že není nutné držet žádnou speciální dietu, pitný režim ani pohybovou aktivitu. Dále metoda bezbolestné liposukce nemá téměř žádná zdravtní omezení a zároveň je i maximálně bezpečná.

Liposukce a další zkrášlovací metody

Oblíbená je i liposukce 3. generace neboli kavitace. Rovněž je to bezbolestná metoda umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Je neinvazivní, nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace, řezání či jizev.

Ultrazvukovou kavitační liposukci mohou využít ženy i muži. Je ideální na většinu problémových partií, jako je bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena.

Není ale jenom liposukce. Vužívat lze New Age Facelift, bodylifting, odstranění vrásek, jizev a strijí, odstranění pigmentových skvrn, odstranění celulitidy a otoků, mezoterapie kyselinou hyaluronovou, výplně vrásek a Botox, redukce podbradku a paží, prodlužování řas či vlasů.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x