Levné potraviny mají eshop. Denně aktualizované zboží a slevy až 90 %

22. prosinec 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  3389 zobrazení  400 slov

PR. Cena potravin neustále roste a stále více se lidé rozmýšlejí, co koupí. Na českém trhu je speciální obchodní síť s levnými potravinami a nově je lze zakoupit i v eshopu.

Levné potraviny jsou žádané. Foto: levné potraviny.czLevné potraviny jsou žádané. Foto: levné potraviny.cz

Levné potraviny otevřely první kamenný obchodv roce 2007 a od té doby si našly své místo na maloobchodním trhu s potravinami. Přinesly nový koncept, který maximálně klade důraz na cenu nabízených potravin.

Nově je k dispozici i eshop, který umožňuje objednávat potraviny odkudkoliv, navíc s dopravou zdarma. Vybrané potraviny si lze vybrat i na odběrných místěch, kterých je po celé ČR dvanáct. Výdej na výdejním místě je zdarma

Prodejny se nachází zejména v Praze, ale také Děčíně, Ústí nad Labem, Mostě, Litvínově, Českých Budějovicích, Plzni a Táboře.

Drogerie či kuchyňské potřeby

V eshopu potraviny nabízí denně nové aktualizované zboží, se slevou až 90%. Mezi další zboží patří i drogerie, kuchyňské potřeby a non food.

Důlěžitá je informace, že veškeré zboží, které je k dostání na eshopu, má plnou expirační lhůtu. Ostatní zboží, které má minimální trvanlivost, je oddělené ve zvláštní kategorii. Toto zboží je zdravotně nezávadné.

Pro zákazníky eshopu jsou připravovány denně různé akce jako happy hour s dopravou zdarma nebo dárek ke každé objednávce. To platí i pro slevy. Ti, co jsou registrováni na Facebooku, jsou o těchto akcích předem informováni.

Ti zákazníci, kteří již Levné potraviny vyzkoušeli a jsou pravidelními zákazníky, jsou spokojeni - jak s nabídkou, tak cenami.

Whisky či Aloe Vera

Nově zákazníci na eshopu naleznou kvalitní Irské whisky, 3x destilované, 3 roky zrající v dubových sudech. Jedná se o značku Kennedy whisky, kterou zastupuje společnost provozující Levné potraviny výhradně pro český a slovenský trh.

Dále společnost výhradně do Česka dováží nápoj Aloe Vera OKF, který zákazník zakoupí na eshopu Levných potravin za výhodnou cenu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 6x