Laserová operace očí je nyní pro studenty v akci

31. květen 2011  PR   Lifestyle  2854 zobrazení  247 slov

Laserová operace očí pro studenty nikdy nebyla tak levná. Vlastního zákroku není důvod se bát a prázdniny už mohou být bez brýlí.

Laserová operace očí je považována za bezbolestný zákrok, pro který to chce jen odvahu. A vydržet zhruba dva tři dny, kdy se oko "vzpamatovává".

Reklama

Operace laserová korekce vidění je vhodná u většiny pacientů, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem v širokém rozmezí. Věk pacienta by navíc měl být na 18 let, neboť mladému člověku se do této věkové hranice ještě lebka vyvíjí, jak roste.

Studenti, ale i pedagogové, nyní mohou využít akce u kvalitní kliniky. Lexum nabízí prázdninovou akci, při které nabízí laserovou operaci očí už za 13 tisíc korun za jedno oko.

Se zkušenými lékaři se stačí domluvit prostřednictvím webu. Po zadání do formuláře svého telefonu každý zájemce bude kontaktován a nabídnut termín vstupního vyšetření, díky kterému se zjistí vhodný typ zákroku.

Jak probíhá operace

Před operací je oko umrtveno kapkami. Poté si pacient si lehne, lékař si polohu těla a hlavy srovná a začne zaměřovat přístrojem. Operované oko maximálně rozevře a zaměří laser. Pacient po celou dobu vnímá a vlastní operace je bezbolestná. Úlevu a pocit lepšího vidění získává hned po operaci.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil