Laserová epilace dokáže natrvalo odstranit přebytečné chloupky na těle

20. prosinec 2012  Roman Beneš  Lifestyle  1662 zobrazení  483 slov

PR. Moderní dívky a ženy si zakládají na svém vzhledu v mnoha ohledech. Důraz kladou například na epilaci přebytečných chloupků na těle.

Moderní dívky a ženy si zakládají na svém vzhledu v mnoha ohledech. Důraz kladou například na epilaci přebytečných chloupků na těle.

Moderní epilace chloupků

Epilace je módním trendem již několik desítek let. Zatímco ještě v druhé polovině minulého století většina žen volila přirozený vzhled, kdy se chloupků v různých tělesných partiích nezbavovala, dnes je tomu přesně naopak. Drtivé procento dívek a žen ve středním věku si nedovede svůj vzhled s přebytečnými chloupky na těle či v intimních partiích vůbec představit. Existuje přitom několik způsobů, jak se ochlupení na těle zbavit.

Moderní metodou je laserová epilace. Jde o postup, který je rychlý, bezbolestný a hlavně má trvalé účinky, což znamená, že žena epilaci nemusí provádět tak často. Ze všech těchto důvodů je zmíněná varianta odstranění chloupků z těla v dnešní době velmi populární. Epilaci provádí odborníci ve specializovaných centrech a salonech, a to v mnoha městech České republiky i Slovenska. Za zmínku stojí třeba laserová epilace v Trnavě , ve zdejším centru, které dodnes úspěšně realizovalo tisíce zákroků, čímž se řadí mezi nejvýkonnější zařízení tohoto typu na Slovensku.

Bílé zuby jsou známkou dobré péče o tělo

Kromě epilace se ženy orientují také na další detaily svého vzhledu. Zapomínat by neměly ani na zuby. Není dobré vidět ženu, která je sice pěkně oblečená, ale při úsměvu na veřejnosti jí vykukují špinavé a zažloutlé zuby. Přitom bělení zubů je dnes jednoduchou záležitostí, existují na to různé přípravky a produkty, například bělící pera a bělící pásky, které jsou velmi účinné a nestojí nijak závratně mnoho peněz.

Celková péče o tělo

Důležitá je i celková péče o organismus. Tělu je pro zdraví potřeba dodávat všechny nezbytné vitamíny, minerály a další látky. O tom, jaké vitamíny a minerály tělo potřebuje a jak je lze do organismu dostat ve vhodném množství, se můžete dočíst na webových stránkách bio-min.sk.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x