Kvalitní šperky sluší každé ženě

10. duben 2011  PR   Lifestyle  2665 zobrazení  382 slov

Šperky patří mezi nejznámější a nejpoužívanější ženské doplňky. Kvalitní bižuterie navíc podtrhuje osobnost a nádherně vypadá.

Kvalitní šperky sluší každé ženěKvalitní šperky sluší každé ženě

Bižuterie jsou veškeré oděvní doplňky vyrobené ze skla, kovů, kůže a dalších materiálů. Řadíme sem náušnice, prsteny, náhrdelníky, korále, náramky, ozdobné jehlice, brože nebo i sponky do vlasů. Velice známá je například Jablonecká bižuterie. Celosvětově se jako jedna z nejkvalitnějších značek označuje Swarovski.

Reklama

Šperky jsou výtvory, na nichž se používají křišťálové komponenty. Kromě šperků produkuje firma Swarovski barevná broušená sklíčka k výrobě oděvů, módních doplňků, hodinek nebo mobilních telefonů. Pro svoji schopnost lámat světlo a vytvářet tak vysoký lesk se křišťálové komponenty staly oblíbenou součástí doplňků prakticky každé ženy.

Swarovski rozděluje šperky do třech základních kategorií, podle toho zda klenot využívá pouze kameny Swarovski nebo je kompletně z dílny Swarovski. Šperky označeny jako Swarovski components obsahují pouze křišťály vybroušené firmou Swarovski, avšak samotný design šperku je z rukou jiného návrháře nebo firmy.

Označení Crystallized říká, že jiná firma (či návrhář) využila křišťály z brusírny Swarovski k výrobě šperku, který je nyní zapsán pod autorskou značkou a může ho tudíž produkovat pouze jediný výrobce.

Soupravy Swarovski si může díky své nízké ceně dopřát každá žena. Jelikož jsou vybroušeny do mnoha různých tvarů v nepřeberném množství barev, jsou šperky i výborným dárkem k velkým či malým událostem.

Nakupovat kromě kamenných obchodů můžeme i přes internetový bižuterie shop. Nejvhodnější je si šperky Swarovski objednat přímo od výrobce. Ceny jsou více než příznivé. Šperky jsou navíc expedovány v originální krabičce, která je schválena přímo od firmy Swarovski. K objednávkám jsou dávány i hodnotné dárky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil