Kupte si dres české hokejové reprezentace v designu 2014

20. únor 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  3498 zobrazení  383 slov

PR. Fandit hokeji bez dresu by neměl žádný správný fanoušek. Proto by si měl pořídit hokejový dres v designu České republiky.

Hokejový dres v barvách České republiky. Foto: Trops-sport.czHokejový dres v barvách České republiky. Foto: Trops-sport.cz

Sportovní dresy, zvláště reprezentace, jsou žádané. V případě hokeje to platí o to víc, že fanoušci díky reprezentačnímu týmu během uplynulých let zažili mnoho radosti.

Hokejové dresy se hodí na jakýkoliv zápas reprezentace. Mnozí se ale ptají, kde je zakoupit.

Jednou z možností je e-shop Trops-sport.cz, který má ve své nabídce zboží skladem. To znamená, že hokejové dresy jsou připraveny ihned k dodání fanouškům.

Vše o dresu ČR

Ještě před tím si lze ale nechyt vytvořit vlastní dres, neboli na  dres natisknout vlastní jméno i číslo, a to v rámci expres potisku. Velikosti jsou konfekční od S až do XXXL, což je ideální pro fanoušky, kteří si chtějí dres přetáhnout přes zimní bundu.

Materiálově je hokejový dres vyroben ze 100% polyesteru a nižší gramáží zhruba 150g/m. Je tedy lehký a fanoušky nezatěžuje dalším kusem oblečení.

Tyto dresy jsou určeny jako fanouškovský doplněk, nejsou vhodné pro hru hokeje. To znamená, že materiálově, velikostně i střihově dres je vyroben tak, aby vyhovoval podmínkám fanoušků, nikoliv aktivních hráčů. Velikostně dres neodpovídá hokejové výstroji.

O to víc je fanouškovský dres ideální profandění jak pro muže, tak ženy a děti - a to díky unisex střihu.

Kromě dresů je v nabídce hokejová šála nebo kšiltovka. Vše ve stylu a barvách České republiky.

Jak hokejový dres koupit

Koupě dresu na e-shopu je snadná. Kromě ceny - nejlevnější český hokejový dres ČR je nabízen za 349Kč - je u výrobku uvedena reálná doba výroby. U některých produktů lze využít služby dodání expres, což znamená dodání do druhého dne.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.22 hvězdiček / Hodnoceno: 9x