Krásné spodní prádlo potěší každou ženu

1. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2718 zobrazení  334 slov

Krásné spodní prádlo mít na sobě si přeje snad každá žena. Má totiž dobrý pocit a kvalitní funkční spodní prádlo podtrhuje její osobnost.

Dámské prádlo je nedílnou součástí šatníku žen a myšleno je pod tímto označením zejména spodní prádlo. Tím je krajkové, bezešvé, funkční nebo luxusní spodní prádlo.

Reklama

Žena si ráda vybírá podprsenky, kalhoty, taga, šortky, korzety, komplety, košilky a noční košilky, župany, body, podvazkové pásy, punčochy, legíny, pyžama, kostýmy, šaty, trička, halenky. Ale i plavky a erotické prádlo.

Podprsenky patří mezi základní součásti spodního prádla. Je mnoho značek a různých velikostí, a to i push up podprsenky. Pokud žena shání jednoduché a levné modely, může sáhnout po modelech značky Dama Kier a Viola. Pokud se více líbí krajkové typy s výšivkou, lze třeba zkusit značku Konrad.

Poukud má žena objemnější poprsí, vybírat si může například ze značek Gorsenia, případně Konrad. Luxusní modely jsou doménou značek Axami, Sawren a Hamana. Oblíbené jsou i dámské modely značky Gorsenia. Vyberou si i kojící ženy a sportovkyně.

Funkční spodní prádlo jsou hlavně dámské kalhotky. Ty pasují každé postavě, a to díky výrobě z velmi jemných, pružných a elastických materiálů. Ženy mohou vybírat z nabídek klasických kalhotek značek Alles a Ava, tak i luxusních kalhotky od firmy Benefit, Gorsenia, Ewana či Wolbar.

Krajskové spodní prádlo je doménou značek Gracya, Roza, Sarien, Princess či Passion. Atraktivní jsou tangové kalhotky Redpoint, string kalhotky Anais či bílé kalhotky Mat.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil