Kontaktní čočky TopVue jsou komfortní za příjemnou cenu

11. říjen 2011  Redakce MS   Lifestyle  2169 zobrazení  406 slov

PR. Čočky TopVue jsou novinkou na trhu. Tyto hydrogelové kontaktní čočky jsou cenné kvůli svému inovativnímu zpracování.

Kontaktní čočky jsou vhodnou alternativou k optickým brýlím. Stále vznikají různé inovace, aby čočky neobtěžovaly a daly se nosit delší dobu.

Novinkou roku 2011 jsou čočky TopVue. Ty se vyznačují výjimečně efektivními lubrikačními látkami, jako je hyaluronát sodný. Dále jsou v hydrogelových čočkách obsaženy zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den.

Samotné čočky TopVue se pyšní velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", nositel může čočku v oku cítit. Tyto čočky tak tuto nepříjemnost eliminují.

Další výhodou čoček je stabilní optická korekce, které je dosaženo precizně stejnou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Tato vlastnost je klíčová, umožňuje kvalitní vidění za všech světelných podmínek.

Kontaktní čočky TopVue jsou vybaveny i UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. I přes tuto výhodu navíc se ale nelze na to spoléhat a při ostrém slunci je nutné nosit sluneční brýle.

Kontaktní čočky TopVue mají i lepší mechanické vlastnosti pro aplikaci do očí, neboť je lepší manipulace. Umožňuje to technologie Aquamax, která používá nový postup při aplikaci UV filtru.

Nákup čoček

Nové čočky TopVue Monthly nejsou ale určené k ponechání v oku po dobu spánku. Na konci dne je potřeba čočky vyjmout, vydezinfikovat a na noc uložit do roztoku. Každý pár je potřeba nahradit novým po uplynutí 30 dní od prvního použití.

Tyto a další čočky s roztoky si lze zakoupit ve specializovaném eshopu Cocky-kontaktni.cz. Momentálně se čočky prodávají v akci s jednou čočkou zdarma na vyzkoušení. Pokud by náhodu čočky nevyhovali, jde je vrátit (nerozbalené 6 ks nebo 30 ks balení).

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil