Kde si vybrat zákonné pojištění vozidla

15. únor 2011  PR   Lifestyle  2215 zobrazení  378 slov

Povinné ručení je nutné při vlastnictví auta platit. Na pojistném trhu působí mnoho subjektů s různými nabídkami základních cen či bonusů a slev.

Zákonné pojištění vozidel v Česku spíše známé pod názvem povinné ručení. Platit ho musí povinně každý vlastník vozidla, neboť je to dáno zákonem určujícím povinné pojištění případné škody způsobené provozem vozidla.

Reklama

V dnešní době je velké množství nabídek pojištění vozidel, ve kterém není lehké se zorientovat. Navíc se těžko hledá pro povinné ručení ceník. Můžete si vybrat jednu konkrétní pojišťovnu, kterou navštívíte a s ní uzavřete pojistku. Nebo se rozhodnete, že si necháte zpracovat nabídku třeba až od tří pojišťoven. Na pojistném trhu je ale více subjektů a navíc vyznat se v jejich nabídkách není vůbec snadné.

Pojištění přes internet

Proto je vhodné využít internet. Formulář umí porovnávat všechny tyto nabídky, včetně aktuálních slev a bonusů pojišťoven a nabídne co možná nejvýhodnější nabídky na míru. Díky tomu můžete ušetřit až 64 % z celkové ceny pojištění.

V porovnávání jsou zahrnuty všechny nejznámější pojišťovny jako například Allianz, Kooperativa, Česká pojišťovna a mnoho dalších.

Porovnání je velice jednoduché a probíhá pomocí formuláře, do kterého se vyplní údaje o vozidle. Pro přesné vyplnění si připravte velký technický průkaz. Dále údaje o pojistníkovi a kontakt na vás. Celý tento proces by měl zabrat kolem minuty času. Po potvrzení formuláře se zobrazí nabídky od 12 největších pojišťoven.

Pak se jen rozhodnete, kterou pojišťovnu si vyberete. Porovnání pojištění vozidel je tedy velice jednoduché a pro zobrazení nabídek není třeba obcházet žádné pobočky pojišťoven, ani jiné instituce - vše lze vyřešít z pohodlí domova za několik minut. Pokud si některou nabídku vyberete, ozve se vám obchodní zástupce, se kterým projednáte podrobnosti.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil