Kde sehnat městský mobiliář nebo zahradní nábytek?

18. červen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  2862 zobrazení  401 slov

PR. Pěkné venkovní lavičky zpříjemní prostor a zatraktivní ho. Městský mobiliář může být nejen esteticky hodnotný, ale i snadno ošetřovatelný a vydržet i rozmary počasí či vandalů.

Litinová lavička patří mezi základní typy městkého mobiliáře. Foto: archiv Kovo-ArtLitinová lavička patří mezi základní typy městkého mobiliáře. Foto: archiv Kovo-Art

Venkovní lavičky pro ulice a parky, ale také zahrady a jiná prostranství patří mezi základní vybavenost všech těchto míst, kde lidé mají trávit volný čas. Posedět a odpočívat - to by měl umožňovat veřejný prostor.

Díky mnohaletým zkušenostem s obcemi a městy společnost Kovo-Art sestavila široké portfolium produktů z řady městského mobiliáře a zhardaního nábytku. Firma se specializuje na výrobu kovových, litinových a betonových laviček. Tyto lavičky mohou být i designově zajímavé, proto vznikla samostatná řada.

Dále lze vybírat z odpadkových košů, stojanů na kola, litinových sloupků ozdobných a dalších prvků městského mobiliáře a vybavení dětských hřišt. Pro letošní rok byla připravena i zcela nová modelová řada kovových laviček a pružinových houpadel.

Výroba laviček je zajištěna tak, aby tento městský mobiliář byl odolný vůči vandalismu a zajišťoval pohodlí a ochranu životního prostředí.

Široká nabídka na webu

Na specializovaném eshopu firmy si lze vybírat podle kategorií. Mezi základní patří: Bezúdržbové lavičky, kovové, litinové, betonové lavičky, lavičky designové a s recyklátem.

V jednotlivých kategoriích jsou nabídnuty konkrétních typů laviček. Kromě přehledné fotogalerie je samozřejmostí technický popis lavičky, pro jaké prostředí se lavička hodí a jak je ukotvena. Nechybí cena za kus.

Ti, kteří se rozhodnou pro nákup laviček, si vyberou z přehledné nabídky a sestaví rozpočet. Zákazník dostává jistotu v tom, že všechny nabízené lavičky firma sama vyrábí, ceny jsou tak významně nižší než u jiných prodejců. Na vybrané produkty se vztahuje záruční doba až pět let.

Komerční sdělení

 

 

 

 


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil