Každá žena se díky italské obuvi může stát ještě více okouzlující

20. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  3435 zobrazení  533 slov

Elegnatní italská obuv má celosvětový ohlas a ženy ji vyhledávají pro mnoho svých vlastností. Kromě skvělého designu se značková obuv vyznačuje i pečlivým řemeslným zpracováním a komfortním nošením.

Každá žena se díky italské obuvi může stát ještě více okouzlujícíKaždá žena se díky italské obuvi může stát ještě více okouzlující

Italská obuv je považována svým unikátním designem za velmi atraktivní. Mnoho návrhářů se nebojí invence a zkouší různé zajímavé doplňky, které obuv ozvláštňují.

Reklama

Především ženy jsou lačné po hezkých botech, proto často oceňují italskou módu. Dámské balériny, lodičky nebo sandály jsou totiž v mnoha směrech nedostižné. Vybírat lze například ze značek Campo di Fiori, Tempesti či Gino Sentell.

Dámské baleríny

Dámské baleríny jsou plné elegance a nadčasovosti. Italské boty se vyznačují prvotřídním řemeslným zpracováním. To se projevuje tradiční metodou ruční výroby a přísným výběrem nejkvalitnějších materiálů.

Další významnou předností těch žen, které se rozhodnou být majitelkami například balerín značky Campo di Fiori, je neotřelost a originalita. Žena si tak může vychutnat kouzlo jedinečnosti.

Dámské lodičky

Dámské lodičky patří mezi nejoblíbenjší boty, které ženy nosí. I když v tomto případě jde spíše o krásu než o účelnost. Pokud jsou ale lodičky na podpatku, žena je vyšší, nohy krásnější a celkově žena je mnohem více atraktivnější.

Žena díky italské obuvi může vyjádřit svou osobnost. Lodičky se vyznačují výjimečností, elegancí a pohodlím. Boty, které jsou do detailu propracované a mají například výšivky, zdobení, krajky a další detaily, tak na první pohled prozrazují luxusní ladění. Když se k tomu přidá i komfort při nošení, nelze nic jiného, než po italských dámských lodičkách toužit a pořídit si je.

Dámské sandále

Dámské sandály jsou ideální pro letní období. Třeba italská značka Gino Sentell v sobě ukrývá typyickou italskou eleganci se šarmem. I tyto boty mají zasebou dokonalou řemeslnou výrobu, navíc ženy se mohou spolehnout na komfortní nošení. A není se čemu divit. Vyrobeny jsou z měkké telecí úsně.

Jako doplňky jsou použity elegantní Swarowského krystaly. Tento neotřelý módní doplněk podtrhne krásu dámských sandálů a originální vzhled.

Kde si boty koupit

Italskou módní obuv nabízí na českém trhu například e-shop Carollini.cz. Kromě klasického způsobu nakupování v internetovém obchodě lze využít službu nákupu přes telefon. Pro snazší orientaci zákazníka je sestavován žebříček TOP 10. Nachystán jsou i slevové akce. Pro zákaznice je jako pomůcka nachystána i tabulka velikostí.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil